دانلود رمان غیر منتظره

دانلود رمان غیر منتظره

نویسنده: کریستین بوبن
مترجم: نگار صدفی
خلاصه ای از داستان رمان:
عشق من، از برتني باز مي گردم. برتني سرزمين زيبايي است، مثل کودکي، آنجا ديوها و فرشته ها با هم کنار مي آيند. سنگ ها، آب ها، آسمان ها، چهره ها و نام تو که همه جا در نام سنگ ها، آب ها، آسمان هاو چهره ها آواز مي خواند.مدت هاست که بدون تو جايي نمي روم.
تو را با خود به ساده ترين مخفي گاه هاي ممکن مي برم، تو را در شادي ام مخفي مي کنم، مثل يک نامه عاشقانه در روز روشن. من شيفته خلوص ام. شيفته خلوصي که هيچ ارتباطي با اخلاقيات ندارد.خلوصي که هسته اصلي زندگي است، اين حقيقت ساده و پيش پا افتاده که هرکس بر لبه آب هاي مرگ سياهش قرار دارد. و بر اين لبه به تنهايي انتظار مي کشد، بي نهايت تنها، تا ابد تنها...
تاریخ: پنج سنبه 23 اردیبهشت 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان دو منهای دو

رمان دختری در کوچه باغ خاطرات

رمان دالان بهشت

رمان آبی به رنگ احساس من

رمان مخاطب خاص من

مشاهده لیست کامل رمان ها
  • سعید
  • پنجشنبه 95/2/9

بسیار زیبا

  • مرضیه
  • دوشنبه 95/3/10

قشنگ بود

  • بهار
  • شنبه 95/12/14

کتاب دیوانه وار کرستین بوبن رو خوندم این رو هم میخونم

  • بهار
  • شنبه 95/12/14

لطفا کتاب حرکات جادویی کاستاندا رو بزارید برای دانلود

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی