دانلود رمان مرا آزاد کن

دانلود رمان مرا آزاد کن

نویسنده: آرزو فیضی
خلاصه ای از داستان رمان:
میخواهم از زنی بگم که همیشه دنیا برعکس تصوراتش چرخید. دختر قصه ما تو خانواده مذهبی و بین ۳ تا پسر بزرگ میشه. با موافقت حاج باباش کاملا سنتی ازدواج میکنه. درست زمانی که تو قلبش نسبت به همسرش حسی پیدا میکنه و خدا ثمره زندگیشون رو میده طوفانی سهمگین میاد و زندگیشون رو از هم می پاشونه. حالا میخواهیم همراه بشیم ببینیم زن قصه ما در مقابل سختیها چطور دوام میاره.
قسمتی از متن رمان:
وقتی مامان میره سریع میپرم سر کمد تا لباس راحتیم رو عوض کنم چون این حاج بابای ما بدش میاد دختر باز بگرده. یک بلیز آستین بلند همراه یک شلوار دمپا گشاد بر میدارم و میپوشم، شونه رو برمیدارم و موهای بلندم رو شونه میزنم. بابا هیچ وقت بهم اجازه کوتاهی مو نمیده میگه همه زیبای زن به موهای بلندشه، حاج باباست دیگه.
به تصویرم تو آیینه نگاه میکنم، زیبایی افسانه ای و خاصی ندارم اما مامان میگه چهره معصومی دارم.
راست میگه همین چهره معصومم باعث شده بابا اجازه بده حداقل دیپلم بگیرم.
مامان: کجا موندی پس
صدای بلند مامان من رو به خودم میاره، سریع موهام رو میبندم و به طبقه پایین میرم همه اعضا خانواده طبق معمول تو آشپزخونن.
من: سلام به همه
حاج بابا سرش رو بلند میکنه و با چهره ای که همیشه عبوسه نگاهم میکنه. سرم رو پایبن میندازم همیشه از حاج بابا میترسیدم. قلب مهربونی داشت اما چشمهاش همیشه ترسناک بود اما تا به حال از گل کمتر بهم نگفته.
حاج بابا: باز نشستی
با تعجب سرم رو بلند میکنم صدای خنده عباس (برادر سومم و البته کمی تا قسمتی دلقک خانواده) میپیچه.
حاج بابا با اخم نگاهش میکنه، خوب خدا رو شکر نیشش بسته شد ...
دو شنبه 5 مهر 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان فاجعه رمانتیک

رمان بهار

رمان نجوای شیطان

رمان آسانسور

رمان فراز نیاز

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی