دانلود رمان طالع ماه

دانلود رمان طالع ماه

نویسنده: mehrsa _m
خلاصه ای از داستان رمان:
فريماه يه دختر تنهاست كه غمها و كمبودهاي زيادي توي زندگيش داره. سعي ميكنه اين كمبوداشو برطرف كنه. ولي هميشه هم راه درست رو نميره. بعضي وقتا هم چوب ندونم كارياشو ميخوره. تصميم ميگيره خودشو وارد زندگي پسري بكنه تا بتونه زندگي راحتي داشته باشه ولي . . .
قسمتی از متن رمان:
داشتم تقلا میکردم که پسش بزنم و رو پام وایسم ولی هُلم داد و بدتر روی مبل ولو شدم گفت :یه بار یه غلطی کردی قرار نیست واسه دومین بارم اونجوری از چنگم در بری ! فهمیدی؟!
– حالم ازت بهم میخوره .
انقدر شُل و کم جون کلمات و به زبون آوردم که حالم از خودم به هم خورد! رامین با خنده گفت :نگران نباش عزیزم. کم کم خوشت میاد .
دستمو بی جون بالا آوردم و توی صورتش فرود آوردم. آنقدر ضربه سُست و آروم بود که مثل نوازش بود تا سیلی! خنده اش شدت گرفت .
– هنوز رام نشدی؟ هنوزم عادتای زشتتو داری؟ اون بچه خوشگله نتونست آدمت کنه؟
– اسمـشو . . . نیـــــــار آشــــــــــغال . . .
دو طرف صورتمو با یه دست گرفت. سرم و جلوی صورتش قرار داد. احساس میکردم صورتم داره خورد میشه. خنده اش به کلی از بین رفت. به جاش عصبانیت و خشم تو صورتش به خوبی معلوم بود. صورتم درد میکرد ولی بی جون تر از اون چیزی بودم که بتونم اعتراضی کنم. حتی نمیتونستم حرف بزنم . انقدر فشار دستش زیاد بود که صورتم جمع شده بود !
– تو چشمام نگاه کن
. چشمامو بستم. ازش متنفر بودم. نمیخواستم ببینمش! نمیتونستم . . . فشار دستشو بیشتر کرد :
– با توام. میگم به من نگاه کن...
چهار شنبه 7 مهر 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان نجوای شیطان

رمان آسانسور

رمان فراز نیاز

رمان مرا آزاد کن

رمان عشق فیزیکی

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی