دانلود رمان کافه پیانو

دانلود رمان کافه پیانو

نویسنده: نیلوفر لاری
خلاصه ای از داستان رمان:
رمان کافه پیانو یکی از معروف ترین رمان های دهه اخیر هست که سال ۱۳۸۶ به چاپ رسید. داستان به صورت اول شخص روایت میشه، فردی که توی کافه اش میشینه و سیگار میکشه و افکارش رو مینویسه. اکثریت شخصیت ها و داستان ها واقعی است و نویسنده هم صاحب کافه پیانو است، هر فصل کتاب روایت یک روز نویسنده را دارد، داستان از زمان جدا شدن نویسنده از همسرش و تهیه مهریه همسرش شروع میشود...
قسمتی از متن رمان:
هیچ وقت خدا یک چیز واقعی را، حالا هرچه که می خواهد باشد، پشت یک ظاهر دروغین پنهان نکرده ام. یعنی یاد نگرفته ام عکس چیزی باشم که هستم. یا به چیزی تظاهر کنم که به بعضی آدم ها، منزلت معنوی می دهد. از این منزلت های معنوی دروغینی که خوب بهشان دقیق شوی، تصنعی بودن شان پیداست.
پس بی هیچ تکلفی، بهتان می گویم و برایم اهمیتی ندارد که تا چه حد ممکن است ازش برداشت نادرستی داشته باشید. اعتراف می کنم که حالم دارد از بیشتر چیز ها به هم می خورد و قبل از همه، از خودم.
از این که شش هفت سال آزگار است نتوانسته ام یک دست کت و شلوار تازه بخرم که وقتی می پوشمش، آنقدر بهم شخصیت بدهد که فکر کنم باید یک کاری بکنم. وگرنه قدر و قیمت کت و شلوار به این قشنگی را ندانسته ام .
و هیچ سالی توی همه ی این سال ها نبوده است که همیشه دو جفت کفش داشته باشم که یک جفت شان واکس خورده و تمیز باشد که وقتی پایم می کنم حس کنم باید قدم بزرگی بردارم و گرنه حق مطلب را درباره ی کفش به این قشنگی ادا نکرده ام. و هیچ پیراهنی هم نداشته ام که وقتی دکمه هایش را یکی یکی رو به روی آینه می بندم با خودم فکر کنم لعنتی از آن پیراهن هایی است که وقتی تنت می کنی، بهت تکلیف می کند که زود باش بجنب یک کاری بکن...
سه شنبه 13 مهر 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان فراز نیاز

رمان مرا آزاد کن

رمان عشق فیزیکی

رمان طالع ماه

رمان به خدا نامه خواهم نوشت

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی