دانلود رمان ملکوت

دانلود رمان ملکوت

نویسنده: بهرام صادقي
درباره رمان:
رمان ملکوت نوشته بهرام صادقي، داستان نويس معاصر است. اين رمان از نوع رمان هاي نمادين است. سبکي که بهرام صادقي در اين رمان به کار برده است، آنچنان ذهني است که آن را از سبک و سياق داستان هاي کوتاهش دور مي کند و صبغه اي فرا طبيعي به آن مي دهد. مي شود گفت که: شخصيت ها در داستان هاي او، کم کم شالوده اجتماعي خود را از دست مي دهند و عناصري که در کيفيت شکل دادن آنها نقش داشته اند؛ رو به فساد و از هم پاشيدگي مي گذارد و داستان ها در تار و پود افکار خرافه و کابوس زده اي پيچيده مي شود. شخصيت هاي اصلي او از نظر روانشناسي اغلب پيچيده و مرموز تصوير شده اند و بيش تر آن ها يا مريضند؛ و يا در افکار پريشان گرفتار شده اند. نويسنده به طور هنرمندانه اي از توصيف، گفتگو، عمل و نام در پردازش شخصيت ها استفاده کرده است. به نظر مي رسد که صادقي در شخصيت پردازي قهرمانان خود، بيش تر بر استفاده از عنصر توصيف و گفتگو تاکيد داشته است....
چهارشنبه 5 خرداد 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان مخاطب خاص من

رمان عشق و جزا

رمان عشق و پیمان

رمان میخوارگان

رمان تاریکا

مشاهده لیست کامل رمان ها
  • محمد
  • سه شنبه 95/3/10

رمان زیبایی بود

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی