دانلود رمان بهار عشق

دانلود رمان بهار عشق

نویسنده: راحیل.م
خلاصه داستان رمان:
داستانی از زندگی یه دختر (هلیا)، دختری با تموم احساسات لطیف دخترونه، وجودی سرشار از مهر و بخشش، دل میبنده, عاشق میشه ولی این عشق چه به روز احساسش میاره؟ چی باعث میشه هلیایِ با گذشت, از گذشتن بترسه و بخشیدن براش سخت باشه؟...
قسمتی از متن رمان:
وارد اتاق که شد چشمم به چهرش افتاد. این چه بلایه سرخودش آورده! چشماش از زور گریه یه درجه مونده تا بسته شدن، هاله ی سیاه زیر چشماش و بینی متورمش حسابی قیافه ی زیباشو تغییر داده بود. روبروم روی تخـت نشست بعد از این پا اون پا کردن گفت: هلیا تورو خدا تو با بابات صـحبت کـن از خرشیطون بیاد پایین، بابا من به چه زبونی بگم از این پسره خوشم نمیاد.
از پشت میز مطالعه بلند شدمو کنارش نشستم، دستشو تو دستم گرفتمو گفتم: مریم جان اگه دوستش نداشتی چرا قبول کردی؟
تردید برای گفتن چیزیو تو چشماش خوندم ادامه دادم
– بگو، چیزی میخوای بگی؟ حداقل به یه نفـر دلیل اینکاراتو بگو
با من من گفت: میتونم بهت اعتماد کنم؟
– معلومه که میتونی! یادت رفت ته تـو بچگی چـه آتیشی میسوزوندیم چقد صـمیمی بودیم مـن همون هلیام تو خودتو از همه کنار کشیدی.
– خب میدونی من طلاق مامانمو از چشم بابات میبیـنم. کینه ای که از بابات بـه دل گـرفتم نـا خواسته دامن شماروهم گرفت.
– حق داری عزیزم حالا هم دیر نشده دوباره شروع میکنیم.
هردو لبخند زدیم مریم دستشو از دسـتام خارج کرد و روبروم به نشونه دوستی گرفت، مـنم دستشو تـو دستم گرفتمو شروع به حرف زدن کرد .
راستشو بخوای یه کسی تـو زندگیمه یکی دو روزم نیست، سه ساله! اونموقه که من بله رو دادم بدجور بـاهم دعوا کرده بودیم بچگـی کـردم میخواستم بچزونمش غافـل از اینکـه خودمـو انـداختم تـو چاه وقتی فهمید میخواست بیاد دعوا راه بندازه جلوشو گرفتم اگه میومد بابات منو میکشت. من از بابای خودم ترسی ندارم...
یک شنبه 18 مهر 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان کافه پیانو

رمان اسیر تقدیر عشق

رمان لیلا

رمان خانه کج

رمان اریکا

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی