دانلود رمان ملکه منزوی

دانلود رمان ملکه منزوی

نویسنده: نازنین آقایی
خلاصه داستان رمان:
به نام خدا
یه دختر که پیله ای از انزوارو به سختی به دورخودش تنیده تا کسی نتونه وارد خلوت و تنهایی هاش بشه. تا از ورود هر مسافری به زندگیش جلوگیری کنه. هر مسافری که یه بار دیگه باعث عروسک خیمه شب بازی شدن احساسش بشه. تا راحتتر بتونه خاطرات شیرین مردی رو که با بی رحمی به اون بدترین خیانت ممکن رو کرد مرور کنه. روز به روز این پیله تنهایی رو مستحکم تر میکنه تا بار دیگه غرورش خرد و تکه تکه نشه. این دختر غروری داره به وسعت دریا. این دخترمغرور میبخشه، مهربونی میکنه، عشق میورزه اما همه ی خوبیاش روپشت غرورش پنهان میکنه .این دختریه ملکه ست. ملکه ای که توی قصر بزرگش هیچ پادشاهی نداره و پادشاه قصر هم با فرسنگ ها فاصله ازملکه قصه پشیمونه و به دنبال راه واسه جبرانه. اما نمیدونه که خیلی زود دیر میشه و اون دختر مغروری که تو خاطراتش هست خیلی با الانش فرق کرده. حالا دیگه شده یه ملکه، یه ملکه تنها که روز به روز بیشتر تو انزوا فرو میره. حالا دیگه اون ملکه منزویه. باید دید پادشاه قصه میتونه ملکمون رو از پیلش بیرون بیاره یا نه...
قسمتی از متن رمان: من ملکه ی تنهایی هایم هستم
غروری دارم
که برای تنها نبودن له نمی شود
قلبی دارم
که هنوز تیزی خنجر نامردیه عزیز ترینش درد میکند
زیبایی هایی دارم که
حراج چشم های بیگانه نخواهد شد
اینگونه است مشق شب های انزوا وارانه ی من
اینگونه است که به جای خیسی اشک بر گونه هایم
دفتری از خاطرات را سیاه میکنم
با جوهری به سیاهیه قلبی تیره شده
از خیانت و تنهایی
به انزجار از ملکه بودنی که هیچ کس فرمانبردارت نیست
شاهی که تاج و تخت دارد
اما خدم و حشم ندارد
تاجی دارم بر سر
اما نگین سر دسته اش را از من ربوده اند
مردی که زندگی ام بود ...
دوشنبه 19 مهر 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان اسیر تقدیر عشق

رمان لیلا

رمان خانه کج

رمان اریکا

رمان بهار عشق

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی