دانلود رمان میوه ممنوعه

دانلود رمان میوه ممنوعه

نویسنده: Maryam_23
خلاصه داستان رمان:
داستان رمان از زبون اول شخص تعریف میشه، اول شخص ما دختریه برعکس شخصیتهای دختر رمانای دیگه زبون دراز نیست اما رکه، کم حرفه، شیطون نیست، آرومه! نمیشه گفت گوشه گیره اما زیاد توی جمع نیست احساساتی نیست اما قلبش از سنگ هم نیست، یه دختر متفاوت، یه دختر که رفتارای خاصش آدمو جذبش میکنه! دلیل این رفتاراش چی میتونه باشه؟ غرور؟ غرور برای چی؟! بخاطر داشتن چهره ی جذاب؟ شاید.
میوه ی ممنوعه ی داستان کیه؟ چرا ممنوعه؟ یعنی میشه این ممنوعیت برداشته بشه؟ توی یه خونواده متوسط رو به بالا زندگی میکنه، توی یه خونه ی فوق العاده و خونواده پر جمعیت، برخلاف غیرتی بودن برادرش کاری رو دنبال میکنه که بهش علاقه داره! این کار چی هست؟ نه هنریه نه فنی، یه حرفه که شاید خیلی کم طرفدار داشته باشه اما دختر داستان ما دوستش داره و برخلاف بی تفاوت بودن به یه سری چیزا دنبالش میکنه، توی همین راه با کسی آشنا میشه که ... که؟
یعنی میتونه قلب دختر خاص داستان مارو تسخیر کنه؟ این بین چیزی رو از دست میده که خیلی براش مهمه، نه تنها برای اون، برای همه ی آدما مهمه. چرا؟ مگه گناهش چیه؟؟ یعنی بدون داشتن اون هم میتونه زندگی کنه؟ میتونه مثل سابق رفتار کنه؟ پسر داستان چی؟ میتونه با نبودش کنار بیاد؟ مطمئنا حدسش براتون سخته! باید خوند تا فهمید...
قسمتی از متن رمان:
همه چیز از آن عشق لعنتی شروع شد، عشقی ممنوع و یکطرفه!
عشقی که مرا در آتش ممنوعیت خود سوزاند، گناهم چه بود؟
نماندن به پای عشقی ممنوع ؟
تاوان کدامین گناه را پس دادم؟
غرور خوب است، باعث می شود سرت را بالا بگیری و با اعتماد به نفس به همه جا و همه کس نگاه کنی.
گاهی آنقدر غرورت برایت مهم می شود که چشمت کور می شود، می شکنی غروری را که شاید روزی تکه تکه هایش باعث جراحتت شود.
جراحتی که، هر بار یاد آوری اش نمکی روی زخمت می شود و تا عمق قلبت را می سوزاند. گاه عشقی حقیقی همانی که در رویاهایت تصور می کردی می شود آبی خنک بر روی تن عرق کرده ات و گاه می شود همان نمک روی زخم …
شنبه 24 مهر 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان اریکا

رمان بهار عشق

رمان ملکه منزوی

رمان فرار

رمان مرگ همسایه

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی