دانلود رمان پایان تلخ

دانلود رمان پایان تلخ

نویسنده: Maryam_23
خلاصه داستان رمان:
داستان از زبون اول شخصه، اول شخص ما پسریه که فوق العاده احساساتی و مهربونه، بر خلاف پسرای دیگه غرور نداره، همیشه میخنده! ساده ست و ساده زندگی می کنه، ساده می پوشه، ساده رفتار می کنه …
نیازی به شناختن نداره، چون خودشه !
پسر داستان ما دلباخته ی دختر خالشه که خب شوهر خالش به هردلیلی با ازدواجشون مخالفه. این بین اتفاقاتی میفته که پسر تصمیم می گیره عوض بشه، می خواد وجود خدا رو انکار کنه چون فکر می کنه مسبب تموم اتفاقات خدا بوده …
وارد حرفه ای میشه که همیشه ازش کناره گیری می کرده، چون میخواد به خدا ثابت کنه که بدون اون هم می تونه موفق باشه، اما آیا میتونه؟
اتفاقاتی میفته که پسر متوجه میشه از سادگیش سواستفاده شده و رو دست خورده...
قسمتی از متن رمان:
همونطور که موهام رو با حوله خشک می کردم به طرف حیاط رفتم و بلند گفتم :کیه؟
صدای نازش به گوشم رسید :باز کن می فهمی …
لبخند زنون سریع دمپایی هامو پوشیدم و حوله رو پرت کردم کنار در و از پله های ایوون پایین رفتم، تند خودمو رسوندم پشت در، دستی به موهام کشیدم و درو باز کردم، زیباتر از همیشه جلوم ظاهر شد.
لبخند زد و گفت : سلام.
محو صورتش شده بودم، با نیش باز گفتم: سلام بروی ماهت.
ناز خندید و گفت: تعارف نمی کنی بیام تو؟
سریع کنار رفتم و گفتم: مگه می شه؟ بیا تو عزیزم.
آروم و با لبخند از کنارم رد شد، فقط خدا می دونست چقدر این دخترو …
یک شنبه 25 مهر 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان بهار عشق

رمان ملکه منزوی

رمان فرار

رمان مرگ همسایه

رمان میوه ممنوعه

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی