دانلود رمان خیال تو میارزد به داشتن همه

دانلود رمان خیال تو میارزد به داشتن همه

نویسنده: سارا افرا
خلاصه داستان رمان:
ساحل دختری است که کسی رو جز عزیزش نداره و پدرو مادرش رو سالها قبل از دست داده. در یکی از روزها که جلوی خونه از ماشین پیاده میشود با زن و پسری آشنا میشود که مسیر زندگیش اش را به کل تغییر می دهد …
قسمتی از متن رمان:
از ماشین پیاده شدم، نگام به زن و پسری خورد که انتهای کوچه ی بن بست، جلوی در قدیمی و زنگ زده خونه عزیز ایستاده بودند.
سلام کردم.
-ببخشید با کی کار دارید!؟
زن مسن که مشغول حرف زدن با پسری بودکه به نظر میومد پسرش باشه، با شنیدن صدام به عقب برگشت.
کمی مکث کرد، توی چهره ام دقیق شد و ...
دوشنبه 26 مهر 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان ملکه منزوی

رمان فرار

رمان مرگ همسایه

رمان میوه ممنوعه

رمان پایان تلخ

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی