دانلود رمان با عشق آرامم کن

دانلود رمان با عشق آرامم کن

نویسنده: بتی درخشنده
خلاصه ای از داستان رمان:
دلسا و دانیال برادر و خواهری که سرنوشت راهای جدیدی جلوشون میزاره،که با عبور از اون ها به رازهای گذشته پی میبرند. سیاوش به وسیله دوستاش به مواد مخدر اعتیاد پیدا میکنه و از خانوادش طرد میشه، اما یه دعوا زندگی سیاوش رو با خواهر داستان گره میزنه و آیا اون دختر میتونه سیاوش رو تغییر بده؟
و همزمان ماموریت جدید سرگرد دانیال مهرجو چه اتفاقاتی رو براش رقم میزنه؟ ...
قسمتی از متن رمان:
روی نیمکت همیشگی نشستم، چقدر هوا امروز خوبه، نفس عمیقی کشیدم، نگاهم به خونمون افتاد ،دقیقا روبه روی پارک بود، همیشه این پارک بهم آرامش میداد، درختایی که تازه شکوفه کرده بودند، واقعا فضای پارک رو زیبا تر می کردند، بابا همیشه بابت اینکه صبح زود میام اینجا سرزنشم می کرد و میگفت: چه معنی میده دختر صبح به این زودی بره پارک، نگرانیش رو درک می کردم، آخه وقتایی که من میام خیلی خلوته، ولی نمیتونم از آرامش عجیب این پارک بگذرم.
غرق فضای پارک وآرامشش بودم،که متوجه شدم دستی جلوی چشمام تکون میخوره ،سرم رو برگردوندم، متوجه هستی شدم که کنارم نشسته بود، لبخندی بهش زدم و باذوق بغلش کردم وگفتم: هستی تو اینجا چیکار می کنی؟
از همدیگه جداشدیم، هستی بهترین دوستم بود، دختر خیلی خوبی بود.
_اومدم ببینمت، رفتم خونتون، عمت گفت تو پارکی ،منم اومدم اینجا.
تکیه دادم به نیمکت وگفتم: خیلی خوشحالم که میبینمت، چند وقتی هست که کم پیدایی؟
هستی لبخند خبیثی زد و گفت: دلم نمیخواست ببینمت، برای همین کم پیدام.
میدونستم شوخی میکنه، اخم ساختگی کردم، هستی باهمون لبخند نزدیکم شد وگفت: شوخی کردم مگه من چندتا دوست به گلی تو دارم.
_خوبه نمیخواد خودشیرینی کنی...
سه شنبه 27 مهر 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان فرار

رمان مرگ همسایه

رمان میوه ممنوعه

رمان پایان تلخ

رمان خیال تو میارزد به داشتن همه

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی