دانلود رمان السای من

دانلود رمان السای من

نویسنده: عاطفه
خلاصه ای از داستان رمان:
داستان رمان درباره دختریه که بخاطر پدرش تن به ازدواجی اجباری به هم دانشگاهی اش میدهد. در این رابطه، عشقی به وجود می آید که مشکلاتی همراه دارد ...
قسمتی از متن رمان:
السا بدو دیگه دیرت میشه ها.
با صدای مامان که عصبی بود، مثل جت پریدم که تق خوردم به در دستشویی. خاک تو سر اونی که اینجا دستشویی زده.
گلاب به روتون کارمو کردم، یه ساعتم آواز خوندم که دوباره مامان اومد. مامان: السا، دختره نفهم اولین روز دانشگاهته. حداقل یه روز مثل آدم باش.
-مامان جان اومدم مرسی از تعریفات اومدم دیگه انقد غر نزن، اه .
تو دستشویی هم راحت نیستیما.
حالا از خودم بگم براتون. چشام آبی خاکستریه...
چهارشنبه 28 مهر 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان مرگ همسایه

رمان میوه ممنوعه

رمان پایان تلخ

رمان خیال تو میارزد به داشتن همه

رمان با عشق آرامم کن

مشاهده لیست کامل رمان ها
  • ارمینا
  • دوشنبه 95/11/25

به نظرم رمان جالبیه

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی