دانلود رمان دلسا

دانلود رمان دلسا

نویسنده: پریانیک فلاح
خلاصه ای از داستان رمان:
داستان درباره ی دختر شیطون و سربه هوایی به نام دلساست که به درخواست پسرخاله مغرورش سامیار تن به ازدواج صوری با سام رومیده و زندگی فورمالیتشون رو با هم زیر یک سقف آغاز میکنن و این آغاز کل کل ها و دعواهای بامزشونه…
قسمتی از متن رمان:
-جااااااااااانمی جاااااان
صدای فریاد من بود. حس میکردم تو آ سمونام باتموم قدرتم پدال گاز رو فشار میدادم, لاستیک ها با سرعت جت روی خیابون کشیده میشد. ازاین همه سرعت لذت میبردم, قیافه ترنگ تو اون لحظه دیدنی بود رنگ و روش مثل میت شده بود و از ترس چشم هاشو بسته بود و بد و بیراه بارم میکرد.
-ای خدا ازت نگذره دلسا, زلیل مرده آروم تر برون به فکرخودت نیستی فکر من باش. من هنوز جووووووونم.
غش غش خندیدم وگفتم: یبار نشاشی ماشینو به گند بکشی ترسووو .
چشاشو باز کرد و با غضب نگام کرد.
-آروم تربرون نکبت چشم و ابروهامو بردم بالا
-نووووووچ
-راستش حالا به بابات حق میدم نمیزاره پشت رل بشینی عین چیز میرونی.
-راحت باش بگو, ولی من این چیزا حالیم نیس فقط سرعتو هیجانو عشقه.
-آخرشم سرخودتو ب باد میدی...
سه شنبه 4 آبان 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان السای من

رمان ببین دوسِت دارم

رمان برزخ اما بهشت

رمان تقدیر شوم

رمان بامداد سرنوشت

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی