دانلود رمان سلحشور (دروازه ی زندگی، دروازه ی مرگ)

دانلود رمان سلحشور (دروازه ی زندگی، دروازه ی مرگ)

نویسنده: نونا بانو
خلاصه ای از داستان رمان:
تاریکی فرا می گیرد، زندگی آماده ی نبرد می شود، عشق و جنگ در هم می آمیزد و رازها، خواسته ها و آرزو ها کمرنگ میشود، خونِ ارزشمند, مغلوب زهر میشود و اینک, انتقام جو برمی خیزد...
اون قبول نداره، هیچ چیز رو به خاطر نمیاره…
شاهزاده! ارتش داره آماده میشه، جنگ نزدیکه…
من دیگه اون آدم سابق نیستم، من عوض شدم…
اون فکرایی تو سرشه نیک، احساس میکنم امیلی داره روز به روز خطرناک تر میشه…
داریان داره ارتشش رو گسترش میده، ما به کمک نیاز داریم…
ماریان نباید به حرفای اون روح فکر کنی…
الیزابت، اون پیرزن گفت که هر چی اون شب دیدی…
من بهش نگفتم شب بود یا روز….
بانو کشته شده! سرورم، بانو رو کشتن! ...
قسمتی از متن رمان:
مرد نفسش را با سنگینی فرو برد و دستانِ در پشت قلاب شده اش را مشت کرد. نگاه تنگ شده اش، بر روی نورپردازی تصویر شیر ساختمان اَمپایراستیت خیره مانده بود که با صدایی از پشت سر، روی گرفت و به مرد جوان مقابلش خیره شد.
مرد نفس نفسی زد و صاف ایستاد، لبه ی کتش را صاف کرد و دستی به کرواتش کشید و دم عمیق دیگری فرو برد، سپس با نگاه نسبتاً مطمئنش شروع کرد: قربان، افراد رو فرستادم به اون منطقه، هیچ فردی دیده نشده.
اخم ظریفی بین چندتار موی افتاده بر پیشانی مرد نشست و دیده نشد...
جمعه 7 آبان 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان تقدیر شوم

رمان بامداد سرنوشت

رمان دلسا

رمان بادیگارد اجباری

رمان سلحشور(بازگشت وارث)

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی