دانلود رمان خاطره ترسناک

دانلود رمان خاطره ترسناک

نویسندهیوتاب درخشنده
خلاصه ای از داستان رمان:
تا به حال درباره جن و شیطان شنیدی.
این داستان توی کتاب نیست.
این یه داستان واقعیه، ببخشید دیگه این اولین بارمه که ترسناک مینویسم
قسمتی از متن رمان:
از کودکی علاقه شدیدی به دیدن مناطق جن زده داشتم، از وقتی که فارق التحصیل شدم بهمراه دو دوست صمیمی ام فرشید و مینا که همدانشگاهی هم بودیم و بعدا فرشید و مینا ازدواج کردن به سفرهای گروهی میریم و راجب ارواح تحقیق میکنیم…
صبح به آرامی بیدار شدم و دست و صورتم رو شستم در آیینه نگاهی به خودم انداختم، تلویزیون رو روشن کردم در یک دستم کنترل و در دست دیگرم لیوان چای ام را گرفته بودم که یکدفعه صدای جیغ زنانه و بلندی از اتاقم بلند شد. از شدت شوک تکانی خوردم و چای روی پام ریخت. صدای داد من و جیغ باهم قاطی شده بود. بدو بدو به داخل اتاق دویدم اما کسی آنجا نبود. نگاهی به موبایلم انداختم که صدا از داخلش می آمد، آرام قدم برداشتم اسم فرشید روی گوشی افتاده بود.
نفس راحتی کشیدم و فوشی نثارش کردم و برداشتم: الو، سلام سهیل جون، نترسیدی که …
سریعا گفتم: نکبت این صدای مزخرف چی بود؟
خنده ای کرد و گفت: دیروز بلوتوث کردم بعد گذاشتم رو زنگت تا یه شوکه باحال بهت بدم!!
گفت: راستی، یه سوپرایز برات دارم.
یادته گفتم مینا چند وقته خواب یه کلبه رو میبینه
گفتم: آره، چطور؟
فرشید با هیجان بیشتر ادامه داد: دیشب هم باز اون خوابو دید تا اینکه اتفاقی فهمیدم اون کلبه واقعا وجود داره. توی دهکده مادربزرگش که تو حاشیه کرج هستش.
با کنجکاوی گفتم: خوب…
ادامه داد: اهالی روستا میگن جن زدس هر ماه یکروز صدای جیغ و داد از کلبه می آید، هرکی هم واردش شده دیگه برنگشته!!
مادربزرگش میگفت همین دیشب یکی از اهالی که خوابگرد بوده بطور اتفاقی بسمت کلبه میرفته که یک هیزم شکن که داشته از اونجا رد میشه...
شنبه 8 آبان 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان بامداد سرنوشت

رمان دلسا

رمان بادیگارد اجباری

رمان سلحشور(بازگشت وارث)

رمان سلحشور (دروازه ی زندگی، دروازه ی مرگ)

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی