دانلود رمان همیشه یکی هست

دانلود رمان همیشه یکی هست

نویسنده: mehrsa_m
خلاصه ای از داستان رمان:
دختری که برای گذروندن زندگیش تو جامعه پر از مشکل و فساد مجبور شده احساست دخترونشو تو خودش سرکوب کنه و روز های سختی رو پشت سر گذاشته است. زندگی اتفاقاتی رو پیش روش میذاره که کمی از مشکلات دورتر میشه و کم کم احساسات دخترونه خودشو پیدا میکنه و همون احساساتی که یه روز ازشون فرار میکرده حالا برایش جذاب و خواستنی شده...
قسمتی از متن رمان:
ناراحت بودم. ته دلم واقعا میسوخت. از این همه توهینی که بهم کرده بود. حالا که یکم به سر و ریختم رسیده بودم دیگه اشکال نداشت جلوی مهموناش ظاهر بشم. چشمام میسوخت ولی جلوی خودم و گرفته بودم. من واسه ی این چیزای کوچیک ناراحت نمیشدم.
مهمون هیراد اومد. بعد از ۵ دقیقه سینی قهوه ها رو برداشتم و با قدمای محکم رفتم سمت اتاقش اول یه تقه به در زدم و بعد که صداشو شنیدم وارد شدم. مهمونش یه پسری بود تقریبا هم سن خودش. دولا شدم یه فنجون قهوه رو جلوی مهمونش گذاشتم که با یه لبخند مَکُش مرگ ما نگام کرد و گفت: متشکرم خانوم.
با اخمای در هم فقط سر تکون دادم. کنار میز هیراد رفتم فنجون دیگه رو روی میز گذاشتم. بوی خوبی میداد انگار دلم میخواست هی نفس بکشم. ولی خودم و خونسرد نشون دادم. هنوز اخمام تو هم بود. نگاهشو بهم دوخت و زیر لب گفت: مرسی.
برای اونم سری تکون دادم و از کنارش رد شدم. وقتی برگشتم تا در اتاق و ببندم دیدم که هنوز نگاهش به منه. اخممو غلیظ تر کردم و در و بستم. داشتم به سمت آشپزخونه میرفتم هوز اخمام تو هم بود. بدجور دلم ازش گرفته بود . هیچ کس منو آدم حساب نمیکرد ولی اون بد تر از همه بهم توهین میکرد.
سها گفت: سُرمه.
بی توجه از کنارش رد شدم دوباره شنیدم که گفت: سُرمه.
بازم همینطور رد شدم یهو گفت: بلبل خان.
سرم و برگردوندم سمتش و گفتم: کاریم داشتی؟
اخماشو تو هم کرد و گفت: مگه تو سُرمه نیستی؟
۱ ساعته دارم صدات میکنم. بی حال گفتم: شرمنده عادت ندارم.
سری تکون داد و گفت: عمو رحیم اومد کارت داشت گفت وقت کردی یه سر بری اتاقکش.
با خوشحالی گفتم: اِ؟ مگه اومد؟
– آره انگار تازه رسیده .
– خدارو شکر شبا خیلی ستم بود تو این ساختمون تنها خوابیدن.
چند دقیقه رفتم پیش عمو رحیم و برگشتم. طفلی برام سوغات آورده بود. همه رو گذاشتم تو اتاقم و دوباره برگشتم بالا. مهمون هیراد داشت میرفت جلو در کم مونده بود با سر برم تو شکمش...
یک شنبه 9 آبان 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان دلسا

رمان بادیگارد اجباری

رمان سلحشور(بازگشت وارث)

رمان سلحشور (دروازه ی زندگی، دروازه ی مرگ)

رمان خاطره ترسناک

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی