دانلود رمان هم بالین دلم باش

دانلود رمان هم بالین دلم باش

نویسنده: آزاده بنی اسدی
خلاصه ای از داستان رمان:
گاهی اوقات یه کار کوچیک، یه شیطونی که به نظر خودت کوچیکه. خواسته ی دلته، یهو میبینی همون کار کوچیک، همون شیطونی نه فقط خودت، بلکه خیلیا دیگه رو هم درگیر میکنه. روال زندگی یه آدم دیگه به خاطر همون کاری که به نظر خودت کوچیک بود مختل میشه، شاید تو پای کارت بمونی، اما اونی که قربانی شیطنت کوچیک تو شده، تورو میبخشه؟
داستان من هم درمورد یکی از همین کارای کوچیک و شیطنت هاست...
قسمتی از متن رمان:
کنارش نشستم و در آغوش کشیدمش.
- یه نهار درست کردن که گریه نداره، داره؟ گفتم که خودم بهت کمک میدم.
سرش را بالا گرفتم و اشکش را به آرامی پاک کردم.
-پاشو خانوم کوچولو. حیف این اشکات نیست؟ گریه کنی می خورمتا. پاشو عروسکم. فقط اول یه قرص به من بده…
از روی خون گوسفند رد شدیم. شهره بالای سرمون قرآن نگه داشت و مادرم اسپند چرخوند. از این برخورد دوستانه و پر محبت، کاملا غافلگیر شده بودم. پدر هنوز نیامده بود. پریشان، کنار من روی اولین مبل نشست. استرس شدیدش را حس می کردم. سعی کردم با فشردن دستش، اندکی آرامش کنم…
– خودت بهتر می دونی. خیلی وقته که فکرت تو این خونه و زندگی نیست . به من نیست. جسمت اینجاست ولی روحت... چی بگم؟!. چه جوری بگم ؟! حتی وقتایی که با هم تنهاییم، فکرت مشغوله. یه جورایی قاطی پاطی هستی. کابوسات زیاد شدن. تو خواب حرف میزنی .
دوشنبه 10 آبان 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان بادیگارد اجباری

رمان سلحشور(بازگشت وارث)

رمان سلحشور (دروازه ی زندگی، دروازه ی مرگ)

رمان خاطره ترسناک

رمان همیشه یکی هست

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی