دانلود رمان گل عشق من و تو

دانلود رمان گل عشق من و تو

نویسنده: شیوا اسفندی
خلاصه ای از داستان رمان:
داستان رمان در مورد زندگیه ساناز, دختری از سطح متوسط اجتماع که خانوادش مصرن که با آرشام تک پسر خانواده ارجمند ازدواج کنه. پسر به اصراره خانواده که میگن تو مشکل روانی داری و پولمون اینارو کور کرده عیباتو نمیبینن و دختر که خانوادش می گن دیگه همچین موقعیتی تو خوابتم نمیبینی چه برسه واقعیت!!!...
قسمتی از متن رمان:
در گرما گرم باد و تب خورشید رسیدم...
رسیدم به جایی که همیشه مامن مناسبی برام بوده، وارد کوچه کوچیکی شدم که میشد راهی برای رسیدن به امامزاده...
تو کوچه پیرمرد و پیرزنی بودن که همیشه چیزی برای فروش داشتن و ایندفعه بوی نون شیرمالی که درست کرده بودن همه جا رو پر کرده بود. رفتم سمتشون و هزار تومن بدون اینکه چیزی ازشون بخرم مثل همیشه بهشون دادم و دعای خیر اونا رو برای خودم خریدم، اگه داشتم بیشتر می دادم.
رفتم داخل و چادری از روی میله ها ورداشتم و انداختم سرم، آنقدر ذهنم مشغول بود که یادم رفت از خونه چادرمو بردارم اما خوب قبلشم دانشگاه بودم نمی شد زیادی کیفمو پر کنم. رفتم داخل و خودمو دلمو سپردم به گوشه ای از این جای الهی.
وقتی اومدم بیرون خالیه خالی شدم، واقعا احساس سبکی می کردم، امروز بعد از چند روز سید برگشته بود. سید کسی بود که همیشه برامون استخاره می گرفت و باید بگم که استخاره هاش رد خور نداشت. واسه اینکه من جواب مثبت بدم, خوب اومد... یعنی بگم بله؟
خدایا نمی خوام نه نمی خوام یعنی تو می گی من خوشبخت میشم؟ اما من حس خوبی به این پسر ندارم، وقتی داشتیم حرف میزدیم وقتی تحت فشار گذاشتمش داشت کنترل خودشو از دست میداد طبق گفته دوستم که روانشناسه می گفت تعادل روانی نداره. من نمی دونم واقعا نمی دونم. با صدای بوق تاکسی و پشت بندش صدای کلفت و دو رگه ای که می گفت خانم حواست کجاست وسط خیابونی! به خودم اومدم...
وای خدا من با چادر امامزاده اومدم چه راحتم دارم راه میرم!!!! ...
پنج شنبه 13 آبان 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان خاطره ترسناک

رمان همیشه یکی هست

رمان هم بالین دلم باش

رمان روشنایی مثل آیدین

رمان میوه بهشتی

مشاهده لیست کامل رمان ها
  • Ari
  • دوشنبه 95/8/24

لطفا رمان عاشقانه ی غمگینم بذارین

  • ادمین
  • دوشنبه 95/8/24

حتما تو رمان های بعدی میذارم...بدرود

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی