دانلود رمان یک شب طولانی

دانلود رمان یک شب طولانی

نویسنده: حسین کاوه
خلاصه ای از داستان رمان:
این رمان مناظره بین دو روح حاضر در یک شب طولانی است .
مناظره ای از نگفته های یک زندگی و ...
روح هایی که به واسطه ی لحظات پایانی عمر جسمانی، به هم نزدیک و نزدیک تر می شوند تا جایی که هیچ حائلی برای ملاقات این دو روح، در لحظه ی مرگ باقی نمی ماند و با مرگ مادیت و جاودانگی روح ها به پایان می رسد...
قسمتی از متن رمان:
عمر، بستر اتفاقی است که شبیه به سفر است و شاد از پس این گذر و عبور، همان جا، تو را که دیدم راه هایم بیراه شد و مقصدم نامعلوم .
از همان نقطه ای که دیدار بود، تا تمام بی تو بودن ها که دیوار شد و دیباچه بازگشت؛ حضور یعنی، تامل سکوت و تنهایی .
حتی در این بحبوحه غم؛ قلبم گره خورده در آذین رسوایی است و ستاره ها امشب، سخت چکه می کنند نگاه هایشان را به ظلمت بی انتهای جدایی ام .
دارم یاد می گیرم که با غم بخندم و به لبخندهای غم دست بزنم و از زخم هایش نرنجم و به چاردیواری گورم آرام بگیرم .
برگرد به دوراهی گذشتنم و رفتنت، من جامانده ام، از قاب تصویری که شکست و شیشه هایش مرا تکه تکه کرد، با چهره ای که شبیه به تاریکی های زمانه ام شد. هستی و شاید امشب شب آخر است. آخرین پازل جدا مانده از زمان تنهایی، امشب به ترسیم چهره تو نفس می کشد و با آمدنت خواهد مرد ...
سه شنبه 18 آبان 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان میوه بهشتی

رمان گل عشق من و تو

رمان ایستادم

رمان ثانیه های عاشقی

رمان توماژ

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ما



پيشنهادات



راهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.




مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.




سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر




درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.




َشبکه های اجتماعی