دانلود رمان دختری از تبار عشق

دانلود رمان دختری از تبار عشق

نویسنده: مهدیس0095
خلاصه ای از داستان رمان:
دختر قصه ی ما اسمش اروشا اشرفی هست. اروشا میخواد کنکور تجربی بده و میدونه که اگه قبول نشه باباش میفرستتش کلاس خصوصی، ولی اینجا یه مشکل هست که اروشا از کلاس خصوصی خوشش نمیاد و…
حالا بریم رمان رو بخونیم تا ببینیم اگه اروشا قبول نشه چی میشه؟...
قسمتی از متن رمان:
با بی حوصلگی کتاب رو بستم. به قطر کتاب بعدی که نگاه کردم مخم سوت کشید. حتی یادم نمیاد تو کتاب قبلی چی خوندم. بیخیال خوندن شدم و رفتم پیش مامان.
-سلام مامان
-سلام خسته نباشی
-ممنون
-میخای برات کیک و چایی بیارم
-نه ممنون خودم برمیدارم.
-باشه.
رفتم سمت یخچال و کیک شکلاتی رو از توش برداشتم. یکم چایی برای خودم ریختم و نشستم رو صندلی. اگه کنکور قبول نشم چی میشه؟ وای، نه خدا من باید قبول شم. یعنی اگه قبول نشم بابا واقعا میخاد به تصمیمش عمل کنه!؟
وای نــه از کلاس رفتن متنفرم، تو عمرم هیچ کلاسی نرفتم. حالا باید برا کنکور برم؟ نه نباید اینطور بشه.
-هوووووی اری کجایی، دارم با تو حرف میزنما…
با صدای انوشا خواهرم چایی پرید تو گلوم، به سرفه افتادم انوشا سریع یه لیوان آب آورد و داد بهم. آب رو که خوردم بهتر شدم. رو به انوشا گفتم: درد بگیری ایشالا چته یهو عین جن ظاهر میشی
-گمشو بابا یکساعته دارم صدات میکنم جواب نمیدی، بینم نکنه چیزی میکشی؟
یه چشمکم بهم زد.
با خنده گفتم: برو بمیر.
یه سیب از رو میز برداشت و گفت: میگم اری
با تشر گفتم: اروشـــــا
بیخیال گفت: همون، شب عمو احمد میخاد بیاد خونمون بریم بیرون، میای؟
آخرین تکّه کیک رو گذاشتم دهنم و گفتم: نمیدونم، اگه بابا بزاره شاید اومدم...
چهارشنبه 19 آبان 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان گل عشق من و تو

رمان ایستادم

رمان ثانیه های عاشقی

رمان توماژ

رمان یک شب طولانی

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی