دانلود رمان وانیا ملکه خواب ها

دانلود رمان وانیا ملکه خواب ها

نویسنده: saniya
خلاصه ای از داستان رمان:
داستان از اونجایی شروع میشه که آنیا، دختر افسانه ای ما خواب میبینه، اما خوابای اون معمولی نیستن! خوابای وانیا میشن آینده، میشن واقعیت…
آنیا ما یک شب میخوابه ولی ایندفعه خواب عجیب غریبی میبینه و زندگیش میشه افسانه و داستان توی کتابا، پرت میشه تو یک سرزمین عجیب که پر از ماجرا های عجیب تره و همه چیزش تغییر میکنه از اسمش بگیر تا شیوه زندگیش.
حالا این دختر باید اونجا چیکار کنه؟
چرا به اون سرزمین رفته؟
چطوری رفته؟
چه اتفاقایی براش میفته؟
چه ماموریت هایی داره؟
واقعیت چیه؟
اون کیه؟
چه قدرتی داره؟
چه کسانی رو میبینه؟
چه حسایی پیدا میکنه؟
من نمیگم شما باید بخونین....
قسمتی از متن رمان:
آنیییی، نمیخوای از اون تخت دل بکنی؟
صدای مامانم بود که برای بار هزارم این جمله رو تکرار میکرد. آخه من موندم چه گیری به خواب من داره؟
مادر پایه ای دارم، ولی خب بعضی مواقع خیلی مقرراتی میشه و بیشتر هم این اتفاق صبح زود و سر بیدار کردن من اتفاق میفته وگرنه بقیه مواقع آدم باحالیه.
به سختی و زور از تخت قشنگم دل کندم و با همون سر و وضع رفتم توی آشپزخونه، متاسفانه خونه ما دوبلکس نبود و من آرزو به دل موندم یک بار از نرده‌ها سر بخورم و به آشپزخونه برم. چیه خو؟ آرزو بر جوانان عیب نیس.
-آنی این چه سرووضعیه؟
-سلام بابا، سلام مامان، وای مامان بیخی که میخوام خواب دیشبمو برات بتعریفم…
-ایندفعه عفو خوردی، بگو
اینم از مامان ما، تعجب نکنین مدلش اینه.
-وای وای یه خواب جالبی بود که نمیدونی، خواب دیدم چند تا گرگ با صورت های انسان روی مبل های توی خونه ما نشستن و دارن چایی میخورن…
هنوز میخواستم حرف بزنم که صدای زنگ تلفن اجازه نداد
آخه کی این وقت روز زنگ میزنه؟
مامان گوشی رو برداشت و شروع به حرف زدن کرد و منم در این وقت یه صبحونه مشت خوردم بالاخره تلفن رو قطع کرد و روبه من گفت: احیانا صورت گرگارو ندیدی؟
-نه زیاد دقت نکردم، چطور؟
-فک کنم خوابت واقعی شد،عمت اینا ظهر میان اینجا ...
زدم زیر خنده، اونروز مادرم اون حرفو به شوخی زد ولی واقعیت چیز دیگری بود…
شنبه 22 آبان 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان ثانیه های عاشقی

رمان توماژ

رمان یک شب طولانی

رمان دختری از تبار عشق

رمان افسونگر

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی