دانلود رمان عشق و خیال

دانلود رمان عشق و خیال

نویسنده: shayesteh 96
خلاصه ای از داستان رمان:
داستان درباره دختری به نام شهرزاد هستش که تو خانواده محدودیت های زیادی وجود داره با این که خانوده مذهبی نیستن ولی محدودیت وجود داره. شهرزاد دوست داره عشق زندگیشو پیدا کنه ولی به دلیل مسائلی مادر پدرش نمی گذارند او عاشق شود...
قسمتی از متن رمان:
آخ جون تابستون اومد، چه کیفی بکنم من! ولی بدیش اینه کمتر دوستام رو میبینم. حیف! بی خیال بابا. دنیا رو عشق است. وای صدای مامانم داره میاد. خب بیچاره راست میگه، زیادی دارم بپر بپر میکنم. آدم یه کم اعصاب داره، آخه من با خودم درگیرم، این کلا تو وجودمه.
مامان: شهرزاد بسه دیگه اون ضبطو خاموش کن الان درو همسایه میگن ما دیوونهایم.
در اتاقمو باز کردم و گفتم: باشه، آه خب چهجوری این خوشحالی رو تخلیه کنم؟ برم تو خیابون داد بزنم، میگن دیوانه اس. برم بالا پشت بوم، میگن میخواد بمیره. خب من ه کار کنم؟
مامان: خب عزیزم (برای خر کردن بنده این جمله رو به کار میبره) بیا به من کمک کن. بیا که الان بابات و داداشت میان. میبینن هیچی برای خوردن نیست.
با گفتن این جمله شیرین، خواهر بزرگم که عاشقشم و فقط اونه که تموم رازهای بنده رو میدونه. خب خیلی خئوبه آدم با خواهرش اینقدر صمیمی باشه. اومد خونه، چه خوب دیگه تنها نستم…
یک شنبه 23 آبان 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان توماژ

رمان یک شب طولانی

رمان دختری از تبار عشق

رمان افسونگر

رمان وانیا ملکه خواب ها

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی