دانلود رمان تاوان شکستنم

دانلود رمان تاوان شکستنم

نویسنده: زهراسادات.ش
خلاصه ای از داستان رمان:
بهار، دختری۳۲ ساله است که خاطرات گذشته اش رو دوره می کنه. خاطراتی سرشار عشق، عشقی پاک و دست نیافتنی. اما...
شاید تقدیر این بود. خاطراتی که باعت شد دختری ۲۴ ساله تغییر کنه، بشه سنگ، بشکنه و تاوان این شکستنم رو هم خودش پس بده. بهار دختریه که تاوان شکستنش رو پس می ده…
قسمتی از متن رمان:
مامانم رو در آغوش گرفتم و با شادی که همش تظاهر بود گفتم: قربون اون دل مهربونت برم سوگند جونیی تو برو به شوررت برس الان میاد من رو از خونه بیرون می کنه که چرا زن من رو بغل کردی چرا زن من همش نگران توِ، قربونت برم عزیز دلم با ارشاویر راحتم و واقعا هم رو دوست داریم چرا الکی این دل مهربونت رو ناراحت می کنی؟؟؟
در همین لحظه بود که صدا ارشاویر از پشت سرم اومد: بهارم نمیایی بریم مامان اینا خسته اند؟
با لبخند برگشتم سمتش نگاهی به چشمایی بی روحش انداختم و گفتم: الان میام عزیزم شما برو ماشین رو روشن کن من اومدم.
سری تکون داد و از مامان خدانگهداری کوتاهی کرد و پشتش رو کرد به ماها و رفت. منم برای اینکه مامان شک نکنه با لبخند بدرقه اش کردم.
برگشتم سمت مامان گفتم: قربونت برم دیگه خودت رو ناراحت ما نکن، ما زندگی خوبی داریم.عزیز دلم.
با تخسی تمام که در این سن واقعا از یه زن بعید بود گفت: پس این چشما و لحن سردش رو چی می گی؟ ...
دوشنبه 1 آذر 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان طعم گس بی پناهی

رمان تصادف شیرین

رمان دروغی که تمام زندگی ام بود

رمان آن روی زندگی

رمان یلدا

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی