دانلود رمان عشق ناکام

دانلود رمان عشق ناکام

نویسنده: زهرا.س
خلاصه ای از داستان رمان:
داستان درباره ی یه دختر به اسم درساست که واسه یه مسابقات با یه گروهی به ترکیه میره. اونجا اتفاقاتی پیش میاد براش که نیاز به پول زیادی داره که مجبور میشه، به پیشنهاد یکی از اعضای گروه جواب مثبت بده.
و پا تو بازی میزاره، که...
قسمتی از متن رمان:
خیلی دیرم شده بود باورم نمیشد خواب موندم، البته تصیر خودمه که تا ساعت 2 تو تلگرامم، میخواستم زودتر بخوابم. رسما دیگه اشکم در اومده بود. امروز اولین روز کاریم بود و من دیر کردم. سریع یه مانتو سرمه ای با مقنعه مشکی و شلوار سرمه ای و کفش مشکی پوشیدم. یه چی سرسری خوردمو با تموم سرعتی که داشتم خودمو به آژانسیه سره کوچه رسوندم.
منو تا شرکت رسوند. روی شرکتو خوندم که نوشته بود ...
چهار شنبه 3 آذر 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان دروغی که تمام زندگی ام بود

رمان آن روی زندگی

رمان یلدا

رمان تاوان شکستنم

رمان نگاهش دنیام بود

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی