دانلود رمان کلبه تنهایی من

دانلود رمان کلبه تنهایی من

نویسنده: ساجده فرجی
خلاصه ای از داستان رمان:
گهگاهی با خودم فکر میکنم زندگی ما آدم ها آنقدر پر خم و پیچه، نه می تونی به خوشی هات دل ببندی، و نه به غصه هات .
چرا که هر روز سرنوشت تو را به صحنه ی دیگر زندگی سوق می دهد.
و اما زندگی من ...؟
زندگی مرا به روز هایی می برد که فکر نمی کردم در پس این روزها، کسی بیاید در این خانه ی شوم که مرا همچون برده در خود حبس کرده است برهاند و به خانه ای ببرد که طعم تلخی یا شیرینی روزگار را بچشم.
روز های خوب عاشقی برای دختر روستایی کمی خنده دار است. دختر روستا را چه به عاشقی ؟
ولی من عاشق شده بودم و هر لحظه ریشه ی عشق در قلب من تناور می شد و لحظه های ناب عاشقی در وجودم رخنه می کرد...
ولی انگار سرنوشت جور دیگر تقدیر کرده است...
تقدیر این زندگی آنقدر پر پیچ و خم بود،که حتی خدا هم نمی دانست با من چه کرده است.
داستان این رمان در مورد دختری روستایی به نام مه گل هست که عاشق می شود و راه رسیدن به عشقش بسیار پر پیچ و خم هست و حال او قصد مبارزه و عبور از این راه پر پیچ و خم را دارد و …
قسمتی از متن رمان:
صدای پای بابا از میان علف های نم خورده ی باغ به گوشم می رسید منتظر خبری بودم که یک هفته ذهنم رو در گیر خودش کرده بود کنارم ایستاد دستی بروی کاپشن مشکیش کشید و گرد و خاک های که بروی لباسش پراکنده شده بود در هوا معلق شدن. با اینکه هوای پاییز ملایم بود و باد پاییزی کمی بوی بهار رو داشت و اندکی رنگ و بوی زمستون، ولی بابا با این حال کاپشن مشکی رنگش رو که فکر کنم ۳ سالیست به تن دارد می پوشد، کمی خم شد با کف دستش به آرومی بروی کفش ورنی و براقش کشید، نگاهم رو به سمت چشم های بابا سوق دادم و با خوشحالی گفتم:
_ وای بابا جونم ، مرسی تمومش کردی؟ باورم نمیشه.
لبخندی بر روی لب هایش نقش بست.
_ آره دخترم بلاخره تموم شد، مـــــه گل! کجــــــــــا ؟؟
قدم هام تند تر میشد.
_الان میام بابایی .
با سرعت هرچه تمام تر به انتهای باغ رسیدم، وای عجب کلبه ای شده بود، درست همون چیزی که انتظارش رو می کشیدم، از خوشحالی دلم میخواست پرواز کنم. یه نگاه کلی به کلبه انداختم با هل دادن در چوبی و باز کردن چفت که انتهای در قرار داشت وارد کلبه شدم همه چی عالی عالی بود، ولی حیف که سوت و کوره. کلی از وسایل های اتاقمو در کلبه چیدم تا از این حالت بی روح در بیاد، فرشی رو که مامانم برایه اتاقم بافته بود در کلبه ای که سال ها در انتظارش بودم پهن کردم.
حالا همون چیزی شده بود که من میخواستم .
از مامان و بابا تشکر کردم مثل همیشه قدر زحماتشون رو می دونستم.
درختای باغ سر به فلک کشیده بودن ، من با تک تک این درخت ها حرف میزدم میشد گفت: من با هر یک ازاین درخت ها زندگی کردم، روستای ما همیشه سبز بود. بویه شالی هر لحظه به مشامم می رسید...
شنبه 13 آذر 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان گل حسرت جلد اول

رمان گل حسرت جلد دوم

رمان کبوتر

رمان بمون کنارم (جلد اول

رمان بمون کنارم (جلد دوم

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی