دانلود رمان در امتداد باران

دانلود رمان در امتداد باران

نویسنده: _SarA_
خلاصه ای از داستان رمان:
وکیل جوان و موفقی با پیشنهاد عجیبی برای حل مشکل دختری از طریق خواندن دفتر خاطراتش مواجه میشود و در همان ابتدای داستان متوجه می شود که این دختررا می شناسد و در دوران دانشجویی با او همکلاس بوده است …
این رمان برداشتی آزاد است از یک اتفاق واقعی! ...
قسمتی از متن رمان:
براي بار هزارم در اين چند دقيقه نگاهي به ساعت نقره ايي رولكسش انداخت و با كلافگي به ترافيك تقاطع وليعصر و فتحي شقاقي نگاه كرد نيم ساعت به وقت قرارش مانده بود. اما صدرا مهم ترين اصل را در زندگي خوش قولي مي دانست. بلاخره چراغ سبز شد, ماشينش را به سمت خيابان تخت طاوس هدايت كرد و زير لب گفت: لعنت بهت طاها كه نگذاشتي از اتوبان همت برم!
اما چاره ايي نبود هيچ راه فراري به سمت اتوبان وجود نداشت. بلاخره بعد از كلي غرولند كردن وارد خيابان گاندي شد و ماشينش جلوي درب پاركينگ برج خوش ساختي متوقف كرد. هنوز ده دقيقه وقت داشت نگهبان ساختمان با ديدن ماشین كاربني رنگ صدرا به سرعت از اتاقكش بيرون آمد و با خوش خدمتي منتظر ماند. صدرا با مهارت و به آرامي ماشين را پارك كرد و پياده شد. مثل هميشه با لبخندي واقعي رو به نگهبان كرد و گفت :سلام آقا رضا حالتون چطوره؟ خسته نباشين!
- سلام از ماست آقاي ثابت سلامت باشين.
- قربانت راستي كارنامه دخترت رو گرفتي قول داده بود به من شاگرد اول بشه؟
رضا با لبخندي پر از قدرداني از حضور ذهن صدرا گفت: گرفت آقاي وكيل شاگرد اول شده البته اينا كه ديگه نمره ندارن اما همه كارنامه اش خيلي خوبه .
صدرا نگاهي به ساعتش انداخت و گفت: دارم ميرم جايزه اش رو ميدم براش ببريد.
سه شنبه 16 آذر 1395  

رمان های پیشنهادی:

رمان بمون کنارم (جلد اول

رمان بمون کنارم (جلد دوم

رمان کلبه تنهایی من

رمان پرواز را به خاطر بسپار

رمان اسوه ی نجابت

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی