دانلود رمان عشق توخالی

دانلود رمان عشق توخالی

نویسنده: hani2012
خلاصه ای از داستان رمان:
این رمان هم مثل بیشتر رمانها عاشقانه اس و رگه های طنز هم زیاد پیدا میکنین توش. موضوع تکراریه بعضی جاهاش البته. اگه گفتین شخصیت اصلی دختره با پسر؟ خودم میگم: پسره.
که دانشگاهش می اوفته مشهد. از مورد شهر فکر نکنم که تکراری باشه. هان؟ بقیه اش رو هم خودتون میفهمین...
قسمتی از متن رمان:
ایول اینم از آخرش. یکم رفتم عقب وایسادم و به شاهکارم نگاه کردم، یه لبخنده کج گوشه لبم نشست و ته دلم خنک شد. چشمام داشت رو میز میچرخید که وایساد رو یه رژلب، برداشتمش. درشو باز کردم یه نگاه بهش انداختم نو نو بود. آخی چه خوشرنگی همین جوری داری دلبری میکنی چه برسه که رو لب کشیده بشی جووووون...
دوباره یه لبخند مسخره زدم و باهاش روی آینه یه خونه کشیدم که از دود کشش دود میرفت بیرون، انداختمش رو میز و به دستام نگاه کردم که پر از رنگهای مختلف بود. وای حالا چجوری اینا رو پاک کنم؟
در اتاقو که نیمه باز بود با پام باز کردم و بدون توجه به جمع شلوغ رفتم طرف دستشویی و درو با آرنجم باز کردم و پریدم تو، توی آینه به خودم نگاه کردم. هنوز اون لبخند مسخره گوشه لبم بود.
نمیدونم چرا امروز از صبح یه صدایی بهم میگفت کرم بریز، کرم بریز و بالاخره ریختم.
شیر آب رو باز کردمو مایع رو روی دستم خالی کردم، حالا هی بشور، .هی بشور، لامصب چرا پاک نمیشه؟
پس اینا چه گهی میخورن تا صورتشون پاک بشه؟
بعداز چند بار شستن بالاخره تمیز شد.
از دست شویی اومدم بیرون شیرجه زدم سمت میز و یه خیار و یه پرتقال برداشتم و گذاشتم توی بشقابم و رفتم پیش شایان که لب تابش رو پاش بود. معلوم نبود چی دیده که داره اینجوری نگاه میکنه؟ با کنجکاوی نشستم و گفتم …
پنج شنبه 18 آذر 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان کلبه تنهایی من

رمان پرواز را به خاطر بسپار

رمان اسوه ی نجابت

رمان در امتداد باران

رمان خاتون من

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی