دانلود رمان به سبزی دستهای تو

دانلود رمان به سبزی دستهای تو

نویسنده: best
خلاصه ای از داستان رمان:
داستان در مورد دو تا آدمه که دنیاشون باهم خیلی متفاوته. یکی از دیاره حقیقت های تلخ، یکی از دیار شعر و رنگ و نور.
هیچ چیز تصادفی نیست و حضور هر کس در کنار ما یا ورودش به دنیای ما نشانه ایست برای رسیدن به بلوغ و رفع کردن اشتباهات و کسب تجربه.
و اینکه گاهی صدای بعضی ادمها یادآوره یه حجمینه سبزه...
قسمتی از متن رمان:
امکان نداره! فکرشم نکنید،من حالیم نیست این چیزا آخه.
سعید با لبخند بدجنسانه: راست میگه دیگه حاجی این تنها مجسمه ای که دیده تو میدون سر کوچست. باز من ی چیزی!! جنس خوب و بدو تشخیص میدم.
امیر علی با عصبانیت: چرت و پرت نگو توام تو این وضعیت.
رو به سمت حاجی که کلافه تو صندلیش تکون میخوره: من با ریخت اینا مشکل دارم، پسر همسایمون از ایناست. از شلوار قرمزش هم که بگذریم یک دری وری هایی راجع به حس و فضا می گه ...
سعید:اون همیشه تو فضاست.
حاجی: ولتون کنم تا صبح صغرا کبرا میچینید. پدرش از همرزمای من و پدرت بود. تو شیمی صاحب نظر، خیلیا دنبالشن. حالا دارن با بچه اش تهدیدش می کنن. آدم با نفوذیه نمی شه باهاش کل کل کرد...
_اما حاجی؟؟؟ …
یک شنبه 21 آذر 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان اسوه ی نجابت

رمان در امتداد باران

رمان خاتون من

رمان عشق توخالی

رمان مهبد

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی