دانلود رمان آوای فاخته

دانلود رمان آوای فاخته

نویسنده: **ava**
خلاصه ای از داستان رمان:
فاخته پرنده زیبایی هست که آواز خوشی داره. البته جنس ماده ساکته و نر آواز میخونه اونم به وقتش. ماده بعد از عاشق شدن به آواز طرف مقابل (بعد از اینکه کلاه سرش رفت) تخم میذاره و میره توی کوه های دور بین تاریکی شاخه ها گم میشه.
ولی خوب امان از روزی که فاخته ماده بخونه. فاخته رمان خودم رو میگم …
قسمتی از متن رمان:
بسم الله الرحمن الرحیم
آوای فاخته
– اسمتون؟
– دیانت، فاخته دیانت
کراوات طلاییش رو صاف کرد: اسمتون توی لیست نیست خانوم.
اخم کردم: یعنی چی که نیست؟ شما یه بار دیگه نگاه کنید.
برگه رو توی دستش لوله کرد: خانوم محترم دیدم، نیست! بفرمایید!
عصبی کیف سنتی دوست داشتنیمو که حالا زیادی توی دست و پام بود عقب زدم و خودم رو از فشار جمعیت جلوتر کشیدم. دستو بلند کردم و برگه رو از میون دستش قاپیدم: مگه میشه نباشه. من نویسنده کارم، بذارید ببینم!
عصبی بیسیمش رو بیرون کشید: یه نیرو اضافه کنید جلوی سالن…
چیزی نمیشنیدم، هیچ چیز جز صدای پچ پچ خودم.
ژاله محمودی، ستاره محبی، پوریا جوانمردی، نسترن حق نگه دار، شاهین خلقی، علیرضا جم...
چهار شنبه 24 آذر 1395  

رمان های پیشنهادی:

رمان عشق توخالی

رمان مهبد

رمان به سبزی دستهای تو

رمان سرنوشت هستی

رمان عسل

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی