دانلود رمان عشق رئیس جمهور

دانلود رمان عشق رئیس جمهور

نویسنده: پاتریک اندرسون
خلاصه ای از داستان رمان:
داستان درباره ی وکیلی موفق به اسم بن نورتون هستش که به همراه دونا هندریکس یکی از افرادی بود که در تیم تبلیغاتی “ویتمور“ رئیس جمهوری آمریکا همکاری داشت. اما بعد از به هم خوردن رابطه بن و دونا به خاطر ورود ویتمور به این رابطه، بن از آمریکا می ره اما مدتی بعد از بازگشتش، دونا به قتل می رسه و بن به خاطر عشقی که به دونا داشته تصمیم می گیره قاتلش رو پیدا کنه اما ..
قسمتی از متن رمان:
رییس جمهوری آمریکا تنها در پشت پنجره ی دفتر کار خود در طبقه ی فوقانی کاخ سفید ایستاده و جمعیتی را که در میدان « لافایت » جمع شده و شعار می دادند نظاره می کرد. هزاران زن و مرد بیکار در فاصله ی کمی از کاخ سفید دست به تظاهرات زده و فریاد می زدند:
ـ کار … حالا، کار … حالا، کار … حالا …
و « حالا » چالز ویتمور به فکر فرو رفته بود. مردم هرچه می خواستند خیلی زود و هم اکنون می خواستند: کار … حالا، صلح … حالا، آزادی … حالا.
آنها نمی خواستند این واقعیت را درک کنند که دولت ایالت متحده ی آمریکا با همه ی امکانات خود برای انجام هر کاری به زمان احتیاج دارد و قادر نیست هیچ کاری را « هم اکنون » انجام بدهد.
چارلز ویتمور به تلخی گفت « و حالا » من نمی توانم حتی از این خیابان عبور کنم، آهی کشید و عینک ذره بینی خود را به چشم گذاشت...
چهار دو شنبه 29 آذر 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان به سبزی دستهای تو

رمان سرنوشت هستی

رمان عسل

رمان آوای فاخته

رمان بی بی بیدل

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی