دانلود رمان دریاچه شیشه ای

دانلود رمان دریاچه شیشه ای

نویسنده: مائیو بنچی
خلاصه ای از داستان رمان:
قصه زنی است به نام هلن که در جوانی عاشق مردی به نام لوئیس که مردی مسئولیت ناپذیر است و حاضر به ازدواج نیست، میشود . از طرف دیگر مردی به نام مارتین دیوانه وار هلن را دوست دارد، اما هلن علاقه ای به او نشان نمی دهد. بالاخره اصرار های مارتین نتیجه میدهد، اما هلن با او شرطی بسته است که در زندگی ما هیچ عشقی وجود نخواهد داشت.
این دو برای زندگی کنار دریاچه آرام شهر که به دریاچه ی شیشه ای معروف است میروند و ...
قسمتی از متن رمان:
کیت مک ماهون همیشه فکر کرده بود پاپ اعظم در مراسم ازدواج پدر و مادرش حضور داشته است. در خانه آنها عکسی از او بود که گویی به پاپ دیگری تعلق داشت به یک آدم بی روح. زیر عکس نوشته ای به چشم می خورد که ثابت می کرد “مارتین مک ماهون” و “هلن هیلی” در مقابل پاهای پاپ بر زمین زانو زده بودند. هرگز به ذهن کیت خطور نکرده بود که در عکسهای عروسی به دنبال تصویری از پاپ بگردد.
به هر حال این یکی از عکسهای وحشتناکی بود که عده ای را با کت و شلوار و کلاه در یک ردیف منظم نشان می داد. اصلا اگر کیت درست فکر می کرد متوجه می شد که پاپ پیش از گرفتن آن عکس “دان لوگر” را با قایق پستی به مقصد رم ترک کرده بود.
به همین دلیل وقتی “مادر برنارد” توضیح داد که پاپ هرگز نمی تواند حوزه حکمرانی خود را ترک کند و حتی در مواقع بروز جنگ قادر به ترک “واتیکان” نیست کیت متحیر شد....
جمعه 3 دی 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان بی بی بیدل

رمان عشق رئیس جمهور

رمان غرور طاووس

رمان ناتور(ناطور) دشت

رمان جایی میان صخره و سنگ

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی