دانلود رمان بهشت من تگزاس

دانلود رمان بهشت من تگزاس

نویسنده: سوزان الیزابت فیلیپس
خلاصه ای از داستان رمان:
براش اهمیتی نداره چی قراره پیش بیاد، گریسی اسنو بسیار اصرار داره تا بابی تام دنتون فوتبالیست سابق امریکایی رو به زادگاهش یعنی تگزاس ببره، تا در تگزاس به دنیای بازیگری بپیونده.
اما این فوتبالیست ماهر با این که از نظر ظاهری هیچ کم و کسری نداره و بسیار جذابه، هیچ دوست نداره که بازیگر بشه، بجای بازیگری ترجیح میده که با گریسی باشه و در این رمان داستان بسیار عاشقانه بین تام و گریسی رو میخونیم، عشقی که حد و مرز نداره ...
قسمتی از متن رمان:
بادیگارد؟ من هیچ بادیگاردی احتیاج ندارم!
زمانی که بازیکن سابق فوتبال، بابی تام دنتون روی فرش به راه افتاد، پنجه ی نقره ای پوتین کابویی بنفش رنگش که از پوست سوسمار بود در زیر نور آفتاب می درخشید، و کف دستش را روی میز وکیل گذاشته بود.
جک آیکن او را محتاطانه برانداز کرد. ” استودیو ویندمیل فکر می کنه بهش نیاز داری.”
-برام مهم نیست اون ها چی فکر می کنن. همه می دونن که توی کل کالیفرنیای جنوبی یه نفر پیدا نمی شه که یه ذره عقل توی کله ش داشته باشه.
بابی تام صاف ایستاد.
-خب، شاید بعضی از چوپان ها داشته باشند، اما نه چیزی بیشتر از این.
اندام بلند و باریکش را خم کرد و روی صندلی چرمی جا گرفت، پوتین هایش را روی میز گذاشت و پاهایش را روی هم انداخت.
جک آیکن به مهمترین موکلش نگاه کرد. امروز بابی تام محافظه کارانه لباس پوشیده بود. شلوار کتان سفید رنگ و پیراهن نازک سوسنی رنگ به تن داشت، به همراه پوتین های سوسماری بنفش و کلاه لبه دار خاکستری. بازیکن ماهر سابق تیم فوتبال بدون کلاه لبه دارش جایی نمی رفت. بعضی از دوست دخترهایش قسم می خوردند که حتی به همراه آن با آنها عش*ق بازی می کند، هر چند جک حرفشان را باور نمی کرد. با این وجود بابی تام به تگزاسی بودن خودش افتخار می کرد، هر چند به دلیل موقعیت شغلی حرفه ایش به عنوان یک بازیکن فوتبال مجبور شده بود یک دهه گذشته را در شیکاگو بماند...
پنج شنبه 9 دی 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان رویای خیس چشمات

رمان نفوذی

رمان خوشبختی های کوچک

رمان راز یک سناریو

رمان زیبای من

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی