دانلود رمان کُنار کبود کدر

دانلود رمان کُنار کبود کدر

نویسنده: رهایش (محرابه سادات قدیری)
خلاصه ای از داستان رمان:
گاهی، کسی، جایی، پا به زمین می گذارد برای ایستادن، برای جنگیدن، برای مقاوم بودن. گاهی، کسی، جایی، دنیا می آید برای چوب بست بودن، برای مستحکم بودن، برای طاق بودن، برای سایه سار بودن. گاهی جایی از زمین کسی ریشه می دواند خاراستیز، سخت و عمیق چونان کُناران بیشه زارهای کهن. و در تقابل با این سختی، گاهی، جایی، کسی رشد می کند در لطافت و نرمی موهبتی ازلی. همچون پیچکی پیچیده به چفته ای نامرغوب و نامقاوم. همچون دستی چسبیده به رسنی فرسوده. ...
قسمتی از متن رمان:
مشت گره کرده ی مرد که به دلش نشست نایلکس ها با صدای نخراشیده ای روی زمین افتاد. خم شد اما بیشتر از درد بهت و شوک بود که آزارش می داد! ضربه ی بعدی ضربه ی آرنجی بود که روی پشتش فرود آمد و نفسش را برید! کنار نایلکس ها پخش زمین شد و تا به خودش بیاید، لگدهای سنگین و پرغیضی به سر و صورت و بندش نشست! ثانیه ای بعد صدای فریادش بلند شد: نزن نامرد! نزن بی پیر! واسه چی می زنی؟!
صدای فریادها که بی تأثیر افتاد، دست به دامن ناسزا شد: نزن بی پدر! نزن دیو...! حروم زاده ی روانی!
دستی گیر پشت یقه اش شد و از زمین جدایش کرد! با شتاب به سمت حیاط خانه پرتاب شد و قبل از آنکه تعادلش را حفظ کند ضربه ی دیگری به پشتش خورد و یکی دو متر جلوتر روی زمین افتاد. کف دستهایش از تماس با برجستگی های موزاییک خراشید و زانوهایش بود که سابیده شد اما سعی کرد به عقب برگردد تا مرد خشمگینی را که مثل یه گرگ گرسنه نامردانه به سمتش حمله ور شده بود ببیند! به محض برگشتن به عقب بازوهایش گیر دستهای محکم و جاندار مرد و دوباره از زمین کنده و به سمت جلو رانده شد و در نهایت جلوی چرخهای عقبِ ماشینِ گران قیمتی فرود آمد. خواست با اتکا به ماشین از جایش بلند شود اما پیچیدن درد بدی در شقیقه هایش اجازه ی هر حرکتی را از او گرفت. ثانیه هایی نگذشته بود که با سر به دخمه ی عقب ماشین پرتاب شد و با بسته شدن در صندوق عقب همه جا در تاریکی محضی فرو رفت!
نفسی گرفت تا آرام شود! گیج بود و گنگ! نمی فهمید چرا و به چه گناهی مستحق این تنبیه، این عذاب است! تنها و تنها سفارشهای خریدی را آورده بود که صاحبش انگار عجیب هوس تنقلات کرده بود و ارتباط این اطاعت امر را با کتک خوردن ها پیدا نمی کرد!...
دو شنبه 13 دی 1395  

رمان های پیشنهادی:

رمان راز یک سناریو

رمان زیبای من

رمان بهشت من تگزاس

رمان آبان ماه اول زمستان است

رمان بازتاب

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی