دانلود رمان ناگفته ها

دانلود رمان ناگفته ها

نویسنده: بهاره حسنی
خلاصه ای از داستان رمان:
این داستان در مورد ناگفته هاست. ناگفته هایی که گاهی در زندگی بعضی از ما وجود دارد و یا به وجود می آید. ناگفته هایی که اگر گفته شوند گاهی دلی را آرام و گاهی وجودی را نا آرام میکنند، ناگفته هایی از عشق، از گذشته، از آینده، ناگفته هایی از نامردی، خیانت و این ناگفته ها بالاخره روزی باید گفته شود، باز و شکافته شود، ناگفته هایی که باعث آرامش و در عین حال نا آرامی خاطر دختر جوانی خواهد شد...
قسمتی از متن رمان:
با تکان هواپیما از خواب پریدم و کتاب روی پاهایم سر خورد و کف هواپیما افتاد. خم شدم تا آن را بردارم. ولی کسی که کنار من نشسته بود سریعتر از من خم شد و کتاب را که تقریبا زیر پای خودش افتاده بود، برداشت و به دستم داد.
سرم را بلند کردم و با لبخندی از چهره جوان و خنده رویش تشکر کردم. وقتی که من سوار شدم هنوز صندلی کنار من خالی بود. من تقریبا اولین مسافری بودم که سوار شده بودم و خسته و خواب آلود، همان لحظات اول خوابم برده بود و متجه نشده بودم که چه زمانی صندلی کناریم پر شده است.
-مرسی!
کتاب را جلوی چشمانش گفت و جلدش را نگاه کرد و با لبخندی دوباره و به فارسی غلیظ و با لهجه ای گفت:
-بی تو اما به چه حالی من از آن کوچه گذشتم!
...
سه شنبه 14 دی 1395  

رمان های پیشنهادی:

رمان زیبای من

رمان بهشت من تگزاس

رمان آبان ماه اول زمستان است

رمان بازتاب

رمان کُنار کبود کدر

مشاهده لیست کامل رمان ها
  • نزهرا
  • چهارشنبه 96/7/5

رمان ناگفته ها زیباترین داستانی بود که تا حالا خوندم ممنون از خانم حسنی عزیز برای قلم پرتوانشون

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی