دانلود رمان در همسایگی گودزیلا

دانلود رمان در همسایگی گودزیلا

نویسنده: آنیلا.ب
خلاصه ای از داستان رمان:
یه دخترشیطون و دیونه به اسم رهاشایان، یه پسرشیطون به اسم رادوین رستگار، هم کلاسی هایی که سایه هم دیگه روباتیرمیزنن. رهابه شدت ازرادوین متنفره واین تنفرباعث میشه که واسه اذیت کردنش نقشه های مختلفی بکشه. البته این وسط رادوینم ساکت نمی شینه و هرکاری می کنه تا حرص رها رو دربیاره.
این نقشه کشیدنا و اذیت کردنا وحرص دادنا باعث میشه که اتفاقای خنده داری بیفته.
همه چیز خوبه و زندگی به خوبی می گذره اما به دلیل یه سری ازمشکلات، رها مجبورمیشه ازخانواده اش جدا بشه و تو یه خونه دیگه زندگی کنه، اماباورودش به خونه جدید...
قسمتی از متن رمان:
-پاشو رها، بلند شو ببینم، چقدر می خوابی دختر؟! پاشو!! دیرشده!
این دیگه کیه کله ی صبحی؟
انگار فکرم رو بلند گفتم چون یارو بایه صدای مسخره ودرحالیکه ادای دخترای لوس و درمیاورد گفت: ارغوان هستم.
از آشناییتون خوش بختم و شما؟! (وبعدش دوباره صداش جدی شدو عصبی گفت:) پاشو ببینم، تومنو نمیشناسی؟! جلسه معارفه راه انداخته واسه من، پاشو، دیرشده!
دهه، یه امروزو میخواستیم کلاسارو بپیچونیم و نریما، این خانوم اومده مارو باخودش ببره، چشمامو بازکردم و روی تخت نشستم کلافه گفتم:
– اه، اری…من حوصله دانشگاه ندارم! بیخیال شو.
– یعنی چی حوصله دانشگاه نداری؟!
– یعنی اینکه حسش نیست! بیخیال شو دیگه ارغوان.
– امروز باحسینی کلاس داریما!
– خب داشته باشیم.
– خب داشته باشیم؟! تومی فهمی داری چی میگی؟ دلت میخواد سرمونو ببره بذاره رو سینمون؟
پتورو کشیدم روی سرم و با لحن خواب آلودی گفتم: اون هیچ کاری ازدستش برنمیاد. وچشمامو بستم.
– رها! اذیت نکن دیگه.پاشو!
– بیخیال شو! دیشب دیر خوابیدم، خوابم میاد. الانم سرم درد میکنه!
– چه غلطی می کردی که دیر خوابیدی؟!
همون طور که چشمام بسته بود و سعی می کردم بخوابم، باشیطنت گفتم: داشتم باآقامون اس بازی می کردم، نفهمیدم زمان چجوری گذشت! عشقه دیگه!
ارغوان خندید وبه سمتم اومد. پتو رو از روی سرم کنار کشید و گفت: پاشو ببینم! خرخودتی، خدا پسِ کله هیچکی نمیزنه که بیاد بشه آقای تو! ...
شنبه 18 دی 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان بازتاب

رمان کُنار کبود کدر

رمان ناگفته ها

رمان روز را بلندتر میخواهم

رمان چیزهایی هم هست

مشاهده لیست کامل رمان ها
  • سارا
  • چهارشنبه 96/6/22

خوب بود

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی