دانلود رمان زنانه یا مادرانه

دانلود رمان زنانه یا مادرانه

نویسنده: منا معیری
خلاصه ای از داستان رمان:
برای مادر بودن لازمه که زن بود، حسش کرد. داستان ما سرنوشت یه زن سی ساله است که زن بودن رو نمیشناسه...
قسمتی از متن رمان:
طبق معمول البرز چیزی میپراند تا آن دو ریسه بروند. داشت وارد هجده سالگی اش میشد اما هنوز لوده بود. به قول دنا کودک درونشن بسیار فعال بود. ستاره نیم نگاهی از درگاه آشپزخانه به جمع سه نفری شان انداخت و نتواست لبخند نزند. دنا موهای کوتاهش را بالا برده بود هومن هم با دقت روی پیشانی سفیدش باماژیک تتو چیزی مینوشت. البرز لبه میز نشسته بود درحالیکه با آهنگی که پخش میشد بشکن میزد و موهای صاف و بلندش را روی شانه چپ و راست می کرد. علیرضا عینک مطالعه اش را بالای موهایش گذاشت. کاری که همیشه میکرد.
به عکس عینک آفتابی را به دست میگرفت. قهوه اش را مزه کرد. هوم بی صدایی از رضایت کشید.
لپ تاپ را روی تخت گذاشت و برخواست: بیشتر خسته ام. سفر بی خودی بود.
ستاره نگران جلو رفت وکنارش ایستاد: مریض که نشدی؟
دست بالا برد و روی پیشانی گرمش چسباند. هوا یهو سرد شده شاید داری سرما می خوری…
علیرضا عقب کشید حتی تحمل خنکی دلچسب دستهای اورا نداشت.
ستاره هم عقب کشید : میز ناهارو آماده میکنم.
بیرون اتاق ایستاد وزنش را به دیوار تکیه داد. رفتار علیرضا اجازه نزدیکی نمیداد. وادارش میکرد عقب تر بایستد نه تنها از دور، بلکه دورتر نگاهش کند...
چهار شنبه 22 دی 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان روز را بلندتر میخواهم

رمان چیزهایی هم هست

رمان در همسایگی گودزیلا

رمان فالش

رمان پرشان

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی