دانلود رمان آسمان دیشب آسمان امشب

دانلود رمان آسمان دیشب آسمان امشب

نویسنده: Safa 9433
خلاصه ای از داستان رمان:
سارا مجد، باید داستان رو بخونید تا بفهمید این دختر چقدر متفاوت تر از چیزیه که فکر می کنید. یک تصادف ساده چقدر می تونه زندگی شما رو عوض کنه؟ یک آشنایی چطور؟ سارا مجد! سوال اصلی اینه که یه تصادف، یه آشنایی می تونه چیزی رو توی زندگی سارا عوض کنه؟ گزینه درست کدومه؟ گزینه های زیادی برای انتخاب کردن دارید پس صبورانه و با دقت انتخاب کنید.
۱) ابدا ۲) غیرممکنه ۳) به هیچ عنوان ۴) عمرا ۵) نه ۶) شاید ۷) هیچ کدام ۸) تمام گزینه ها صحیح می باشد .
می خوام شما رو با دنیای سارا مجد آشنا کنم. با علاقه ها و احساسات و جزء جزء وجود و هستی اش. باهاش همراهتون کنم. در موردش قضاوت نکنید. فقط از دور نگاهش کنید. اون کمی متفاوته، به این تفاوت احترام بزارید...
قسمتی از متن رمان:
یک لیوان نسکافه داغ و یک تخت راحت تر برای ادامه دادن خوابم. این تنها چیزهایی بود که میخواستم. غلت زدم و به پهلو شدم . پاهایم را درون شکم جمع کردم و خمازه کشیدم. کمی سردم بود و تختی که به رویش دراز کشیده بودم، نه راحت بود و نه صاف. نفس عمیقی کشیدم. بوی عجیبی به مشامم میرسید. آشنا و خیلی در از ذهن بود. خمیازه کشیدم.
-سلام
نه، من هنوز آمادگی بیدار شدن و باز کردن چشمانم را نداشتم. با بی میلی تمام یک چشمم را بازکردم و نگاهش کردم ...
پنج شنبه 23 دی 1395  

رمان های پیشنهادی:

رمان چیزهایی هم هست

رمان در همسایگی گودزیلا

رمان فالش

رمان پرشان

رمان زنانه یا مادرانه

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی