دانلود رمان ازدحام

دانلود رمان ازدحام

نویسنده: سارا بحرینی
خلاصه ای از داستان رمان:
همیشه توی خیابون های شلوغ یکی هست که غمگینه، یکی هم هست که دستش رو بگیره، یکی هست که دل بشکنه، یکی هست که بسازه، یکی هست که نابود کنه که بکشه و یه پلیس خوبم هست که مهربون باشه...
قسمتی از متن رمان:
"دایان" با صدای جیلیز ویلیز از جا پریدم و دویدم سمت آشپزخونه. اوه اوه چه دودی گرفته، رفتم سمت ماهیابه، خواستم برش دارم که روغنش پرید به دستم.
-اوففف.
سورن هراسون اومد داخل آشپزخونه.
سورن:چیشده؟
-هیچی بابا. خواستم تخم مرغ درست کنم یادم رفت بریزم توش روغنش داغ شده دود کرده.
سورن: خب زود بندازش تو سینک.
-باشه باشه.
دستم رو گذاشتم روی ماهیتابه. که یهو انداختمش پایین.
-اووف لامصب.
سورن: دوباره چیشد؟
-داغ بود بدون دستگیره رو گرفتم سوختم.
سورن: برو کنار من برش دارم...
دوشنبه 27 دی 1395  

رمان های پیشنهادی:

رمان پرشان

رمان زنانه یا مادرانه

رمان آسمان دیشب آسمان امشب

رمان اسیر درون

رمان عشق در پس کوچه های تعصب

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی