دانلود رمان شیرین

دانلود رمان شیرین

نویسنده: م.مودب پور
خلاصه ای از داستان رمان:
آرمین و بابک چند سالی است که برای ادامه تحصیل به خارج از کشور مهاجرت کرده اند، آرمین و بابک طی یک اتفاق با زرتاک و بهار آشنا میشوند…
قسمتی از متن رمان:
من آرمین پژوهش ام. حدود شش هفت سال پیش همراه پسر خالم بابک ستوده برای ادامه تحصیل به خارج از کشور اومدیم، تو این مدت دوتایی توی یه آپارتمان شیک زندگی میکنیم، از نظر مادی وضع پدرامون خیلی خوبه. امشب بابک چندتا از دوستاشو دعوت کرده خونمون، اگر چه من اصلا حوصله ندارم.
آرمین اومدی تو اتاق خواب چیکار، بوف کور؟!!!
-بزار نیم ساعت بخوابم بعدش خودم میام.
دوهزارو پونصد ساله خوابی تمام بیت المال و بردند! حداقل این چند وقته رو بیدارباش، پاشو پاشو زشته بچه ها نارا حت میشن.
-باور کن بابک حس تو تنم نیست.
اه، اینو جلوی این دخترا نگی ها! این دخترای خارجی تمام اخبار ایران و تو تلویزیون رو میبینند، دیدن که تمام خانما تو ایران با حجابن، معنی و مفهوم حجابو درک نمیکنند، اینا فک کردند زنا خودشونو از ترس مردای ایرونی می پوشونند! خیال میکنند هر مرد ایرونی فتوکوپی از رستم دستانه.
-این چرتو پرتا چیه به اینا گفتی؟!!
چرتو پرت! همینارو گفتم همشون عاشق مردای ایرونین.
همین موقع یکی از دخترا در زد و اومد تو اتاق...
چهار شنبه 6 بهمن 1395  

رمان های پیشنهادی:

رمان خلاء

رمان اجازه نمیدم

رمان بهشت زیر پای همه مادران است

رمان تو دنیای من، من دنیای تو، ما و یه دنیای جدید

رمان شیطان یتیم

مشاهده لیست کامل رمان ها
  • من
  • چهارشنبه 96/12/23

رمان خوبیه اما مشخصه ک تخیلیه اگر یکم پله پله پیش میرفت و داستان کمی واقعی تر وهیجان انگیز تر بود بهتر بود تو این رمان بیشتر روی بعضی از موارد کم اهمیت تاکید شده

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی