دانلود رمان رخ دیوانه

دانلود رمان رخ دیوانه

نویسنده: saurian
خلاصه ای از داستان رمان:
گاهی وقتها قلب یک انسان پر از رازهای نهفته است. گاهی وقتها قلب یک انسان پر از درد دلهایی است که به زبان آوردنش سخت است. من نیز درد دلم را، درد دل همه را بی پرده و ساده مینویسم تا همه ساده بخوانند و ساده درک کنند …
قسمتی از متن رمان:
گاهی یک جمله یک زندگی رو جهنم میکنه گاهی یک جمله زندگی رو بهشت. هر چیزی ممکن است پس فکر کن حرفت به طرف مقابلت بزن.
-دقیقا نمیدونم این بار چندمه طول این چهار دیواری ۳*۴ رو طی میکنم. بارها به صفحه گوشیم نگاه میکنم، شاید حتی یک پیام این دل نگرانی رو ازم دور کنه، اما هیچ چیز امیدوار کننده ای نیست.
با زنگ خور گوشیم از فکر بیرون میام نگاهم روی صفحه گوشیم قفل میشه فقط یک کلمه توی ذهنم دوران پیدا میکنه خودش، دکمه اتصال میزنم .
اجازه حرف بهش نمیدم معلوم هست کجایی کسرا میدونی چند بار زنگ زدم میدونی چقدر پیام دادم در دست رس نبودی نمیگی نگران میشم؟ کجایی الان؟ چهار ساعت پیش باید رسیده باشی و فقط سکوت که باعث میشه ساکت باشم؟
-خانم شیرازی؟
-خودم هستم بفرمایید!؟ میتونم بپرسم گوشی برادر من چرا پیش شماست؟
شما چه نسبتی با آقای شیرازی دارید ؟
-اقا گفتم که گوشی برادرم پس منم میشم خواهرش متاسفانه خبر ناگواری براتون دارم !
-چه اتفاقی افتاده اقا نصف جان شدم ؟
-متاسفانه ایشون تصادف کردن
-چی تصادف الان کجاست؟
-خانم محترم تشریف بیارید خودتان متوجه میشید.
-کجا باید بیام؟ ...
یک شنبه 10 بهمن 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان تو دنیای من، من دنیای تو، ما و یه دنیای جدید

رمان شیطان یتیم

رمان شیرین

رمان سه تفنگدار شیطون

رمان سنگدل

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی