دانلود رمان پس کوچه های سکوت

دانلود رمان پس کوچه های سکوت

نویسنده: م.مودب پور
خلاصه ای از داستان رمان:
داستان درباره وکیلی به اسم ترانه هستش که در یک پرونده به موکل خودش میخواد کمک کنه تا از اعدام نجات پیدا کنه. از موکلش میخواد که از زندگیش بگه و موکلش میگه که با پسری دوست میشه که اون پسر باعث به زندان رفتنش شده...
قسمتی از متن رمان:
یه ساعتی هست که برگشتم خونه اما هنوز نه ناهار حاضره و نه خودم! ظرفای دیشب کثیف و چرب و چیلی تو ظرفشویی موندن! رختای چرکم تو سبد کنار لباسشویی! خونه ام کثیفه و به هم ریخته !
خودمم رو یه مبل کنار یه میز موندم! چشمم به یه ضبط صوت کوچولوئه که رو میز گذاشتم! بقلشم چند تا نواره! یه ساعته نشستم و میخوام که روشنش کنم اما نمیشه !
یعنی ممکنه که نیم ساعت دیگه بتونم روشنش کنم؟! یا مثلا امشب؟ یا فردا؟! اما چه فرقی داره؟ چه الان چه نیم ساعت دیگه چه شب چه فردا .
اولین نوار رو گذاشتم توش کلیدش رو فشار دادم
. نوار اول
شنبه ساعت ۹صبح تاریخ…زندان زنان…پرونده شماره …نام افسانه…
– بشین دختر جون من وکیل تو ام .اگه باهام حرف نزنی که نمیتونم کاری برات بکنم !
سکوت
– الان یه ربع میشه که اینجام! وقت من ارزش داره! کارای دیگه ای هم دارم !
سکوت
– عزیزم! فکر می کنی این سکوت کاری برات انجام میده؟!
– باشه! الان نیسم ساعته که من منتظر موندم اما…! خب حتما احتیاج به کمک نداری !
سکوت
– پس من برم؟! حرف نمیزنی؟!
– چه جوری میخوای کمکم کنی؟
– همینکه همین حرف رو زدی خودش یه جور کمک کردن به توئه !
– همین؟! خسته نباشی!
– من فقط یه وکیلم ...
دو شنبه 11 بهمن 1395  

رمان های پیشنهادی:

رمان شیطان یتیم

رمان شیرین

رمان سه تفنگدار شیطون

رمان سنگدل

رمان رخ دیوانه

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی