دانلود رمان تو هنوز اینجایی

دانلود رمان تو هنوز اینجایی

نویسنده: safe9433
خلاصه ای از داستان رمان:
یه داستان عاشقانه آرام!
قسمتی از متن رمان:
از درون کیف پولم دو اسکناس ده تومانی بیرون آوردم و به سمت راننده گرفتم. کیف را روی شانه ام جابجا کردم و پیاده شدم. نگاهم متوجه اتومیبل سیاه رنگ حاج کاظم فلاح شد. لبخند زدم .
-بفرمائید خانم .
دو اسکناس کثیف و مچاله شده را از دست راننده گرفتم. صاف ایستادم. ثریا خانم قبل از همه پیاده شد. خوش پوش تر از همیشه به نظر می رسید. مانتو و شلوار سِت سیاه رنگ و روسری ساتن طلایی بر سر داشت. جلو رفتم و بعد از سلام، گونه اش را بوسیدم. بوی عطر شیرین همیشگی اش را می داد. به چند تار موی بیرون زده از روسری اش خیره شدم و همزمان لبخند زدیم. موهایش را رنگ کرده بود. قبل از احوال پرسی، با خارج شدن حاج کاظم از اتومبیل یک قدم به عقب برداشتم و سلام دادم. حاج کاظم با لبخند فاصله میانمان را طی کرد و جلو آمد ...
یک شنبه 17 بهمن 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان پس کوچه های سکوت

رمان اقیانوس خورشید

رمان مومیایی

رمان میوه منحوس

رمان منو ببخش

مشاهده لیست کامل رمان ها
  • مبینا
  • چهارشنبه 95/11/20

عالی

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی