دانلود کتاب مازوخیسم

دانلود کتاب مازوخیسم

نویسنده: گالیور
قسمتی از متن رمان:
دیوانه هایی که هرروز لبه ی پنجره میروند و به قصد خودکشی می ایستند و بلند بلند میخندد. رَدْ های خطر ناک ناخن ها روی دیوارهای گچی، جای کوبیدن مشت تو دیوار، صدای دیوانه کننده ی ناله ها...
اتاق هایی با دیوارهای خرابی که نم میدهد و انفرادی هایی که هزاران صدای جیغ و داد و گریه و خنده های بلند بلند را در خود جای داده اند. دختر های دیوانه که در باغ ها میدوند و با خود بـازی میکنند.
مریضی های دردناک، دیوانه هایی افسرده، نگاه های سنگین و اما سنگین ترین چیزِ این تیمارستان، آخرین اتاقِ انفرادی که هیچگاه از آن صدایی نشنیدم و حتی خودم هم خوانده نمیشدم که قرص های دیوانه ی داخل اتاق را برایش ببرم و مثل بیمارهای دیگر بزور مجبور به خوردن قرصهایش کنمَش..!
روزی که از پرستاریِ آن تیمارستان استعفا دادم دم در بودم که نیم نگاهی به پنجره ی آن اتاقِ انفرادی انداختم چیزی نفهمیدم فقط دختری را لب پنجره دیدم که لباس عروس بر تن داشت و تور...
و انگار انتظار میکشید من که چیزی نفهمیدم...
سه شنبه 19 بهمن 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان مومیایی

رمان میوه منحوس

رمان منو ببخش

رمان تو هنوز اینجایی

رمان پنجره ها میمیرند

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی