دانلود رمان برزخ اما ...

دانلود رمان برزخ اما ...

نویسنده: گیسوی پاییز
خلاصه ای از داستان رمان:
تویی که از شگرف ترین آسمانها عروج کردی تا بودنت رو، ارزونی تنهاییم کنی. تویی که من رو از تاریک ترین ژرفای این دریای همیشه طوفانی، تا حقیقت شیرین نور و گرما بالا آوردی و زورق سرگردانی ام رو، از اسارت جوش و خروش های سر به هوا نجات دادی.
این روزها اگر بغضی ترک می خوره، اگر غمی جدید زائیده می شه، همه برای توئه. برای تویی که نمی دونم روزی می رسه که چشمام رو با ردّ نگاهت، متبرک کنی؟ و من چشم انتظار اون لحظه، هر وفت که بارون بباره، صدات می زنم، نه با نوای زبانم، که با نوای دل، چرا که تو درون منی و دیگه نیازی به آوا و کلام نیست...
قسمتی از متن رمان:
وارد بیمارستان که شدم یه نفس عمیق کشیدم. انگار می خواستم ریه ام رو پر کنم از هوایی که توش امیرمهدی نفس می کشید .
هواش برام نا آشنا نبود. روزی سه بار تو همون هوا نفس می کشیدم. روزی سه بار می رفتم و امیرمهدیم رو می دیدم و باز هم تموم وقت دلتنگش بودم .
وارد راهروی منتهی به اتاق امیرمهدی با دکتر پورمند چشم تو چشم شدم .
گذشت روزها مثل قبل بود. سخت و دور از توان .
با این تفاوت که اینبار همون کورسوی امید که برای چشم باز کردن امیرمهدی داشتیم به ناچیزترین حد رسیده بود. چرا که همون روز که ایست قلبی کرد سطح هوشیاریش دوباره به پایین ترین حد ممکن رسید و دکترش آب پاکی رو ریخت روی دستمون که احتمال چشم باز کردنش شده یک صدم درصد .
و من چند روز با خودم درگیر شدم، که چرا باز هم برگشتیم سر خونه ی اول ؟...
یک شنبه 1 اسفند 1395  

رمان های پیشنهادی:

رمان حافظه پنهان

رمان قتل کیارش

رمان قانون شکن

رمان فرار از جهنم

رمان به من بگو لیلی

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی