دانلود رمان آبرویم را پس بده

دانلود رمان آبرویم را پس بده

نویسنده: moon shine (مون شاین)
خلاصه ای از داستان رمان:
اُرکیده نجفی یه دختر تحصیل کرده است. یه دختر که تو ناز و نعمت بزرگ شده و همه چی داشته، حتی ازادی بیش از حد و تو این بین با سپهر صولتی آشنا میشه. عاشق و دلباخته اش میشه و کم کم رابطه ای شکل میگیره که حداقل سرنوشت ارکیده رو به لجن میکشه. ارکیده ناخواسته پا تو زندگی ای میذاره که نمیدونه خودش اون رو انتخاب کرده یا سپهر. ارکیده حامله میشه ولی خونواده ها کم کم میفهمن. بچه رو تو دعوایی که به وجود میاد از دست میده همه چی بهم میریزه و در نهایت ارکیده با سپهر ازدواج میکنه. هردو خوانواده سپهر و ارکیده رو طرد میکنن. برای سپهر مشکلی نیست. اونقدر داره که با کمک کارخونه اش زندگیش رو بگذرونه. حالا سه سال از اون روزها گذشته. ارکیده تو کارخونه حاج رسولی مشغول به کاره و زندگیش رو به سختی میگذرونه تو این بین امیر حافظ، تک پسر حاج رسولی به خاطر سوء تفاهمی که پیش میاد بدجوری کمر به خراب کردن ارکیده میبنده. حالا باید دید آیا ارکیده میتونه به تنهایی و با تکیه به مردی مثل سپهر از پس زندگیش و امیر حافظ مغرور بر بیاد ...
قسمتی از متن رمان:
این روزها همه چی عوض شده، یادمه زمون ما حتی دوست پسر دوست دختر بودن هم ننگ بود وگناه کبیره. اون زمان حتی اگه با یه پسر نامحرم دست میدادی میشدی هرزه و فاسد و نااهل، عقوبتت میشد تف ولعنت. و حالا تو این زمان این مشکل دوست دختر و دوست پسر داشتن حل که نشده هیچ، صد درصد بدتر شده …
حالا بعضی ( توجه کنید) بعضــــــــی دخترها با کلی پسر دوست که میشن هیچ، دست میدن و روبوسی که میکنن هیچ، تو بغل بی اف هاشون که میرن هیچ، بلکه کارهایی میکنن که یه وقتهایی منِ زن، منِ مادر، من همسر از غرایزی که خدا تو وجود انسان به ودیعه گذاشته حالم بهم میخوره.
این داستان رو برای اونهایی مینویسم که نمیدونن با در اختیار گذاشتن خودشون در برابر تمام تمایلات ریز و درشت شهوانی خودشون و دوست پسرهاشون چه بلایی به سرشون میاد. این داستان رو از دل اون کسائی مینویسم که یه زمانی فکر میکردن اگه همه دار و ندارم رو دراختیار به اصلاح دوست پسرم یا عقشم بذارم اونوقته که پیشش ارج وقرب پیدا میکنم.
خیلی از این رابطه ها آنی هستن، زودگذر وسریع، پیش همن و بعد از یه مدت همه چی تموم میشه ولی بعضی ها فکر میکنن نه، این مرد قراره یه روزی شوهر من بشه چرا جلوی رابطمون رو بگیرم .
بزار باهاش باشم چه فرقی داره چهار تا کلمهءعربی بینمون بخونن ومن قبلتُ بگم یا نه. من و دوست پسرم من و مرد آینده ام بالاخره مال همیم، پس دم رو غنیمته.
این جور آدمها اگه شانس بیارن که بعد از یه مدت رابطه اون مرد از زندگیشون خارج میشه ودیگه هم نمیبیننش .ولی یه وقتهایی هم خدا راهی رو که دوست دارن جلوی پای این دخترها میذاره اینکه با همون مرد ازدواج کنن. حالا باید دید این زندگی به کجا میرسه.
نثر نوشتنم یه جورهایی شبیه به رج زدن هاست یه جوری حال و هوای دلم بدجوری گرفته بود به خاطر همین همون جوری مینویسم. اوایل داستان مطمئنا اعصابتون خرد میشه ومن از قصد این طور مینویسم ...
پنج شنبه 5 اسفند 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان به من بگو لیلی

رمان برزخ اما ...

رمان آسمان مشکی

رمان اگر چه اجبار بود

رمان افسانه و واقعیت

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی