دانلود رمان عشق اجباری

دانلود رمان عشق اجباری

نویسنده: نگین موسوی
خلاصه ای از داستان رمان:
دخترى از جنس لطافت، پسرى از جنس غرور، اینا زندگیشون بهم پیوند میخوره، یه عشق، یه عشق اجبارى، -باعث میشه که...
قسمتی از متن رمان:
اه صدای گند چیه این دستم رو بلند کردم طبق معمول گوشیم بود دوباره این ترانه بی شور زنگ خورم روعوض کرده بود برداشتم عکس ترانه که زبون شو بیرون داده بود و چشاش رو درشت کرده بود رودیدم. اینومن یهویی گرفته بودم.
طبق معمول میخواست مزاحم من بشه. کاره هروز صبحش بود اتصال رو زدم.
نفس: بله
ترانه: بله و بلا پاشو روز اول دانشگاست کی میخوای حاضرشی پس تو.
نفس: ع??نگوووو مگه امروزه
ترانه: نه پس فرداس زود حاضر شوده دیقه دیگه اونجام.
زود از جام پریدمو یه آب به دست و صورتم زدم دیگه حموم نرفتم و زود دویدم یه مانتومشکی با یه شلوارآبی با مغنه مشکی وکتونی ال ا ستار مشکیمم پوشیدم. د برو که رفتیم. وقتی رفتم بیرون یه آب پرتغال سرکشیدمو دویدم بیرون و ترانه رو دیدم به ماشیین دویست شییش سیفیدش تکیه زده بود وبا خشم به من نگاه میکرد. خونه ترانه اینا دوکوچه از ما بالاتربود. زود میرسید اینجا با لبخند رفتم جلو.
نفس: سلام عشقم زود بدو بریم همین اولین روز سابقمون تو اینجارو هم خراب نکنیم با خشم نگام کرد وگفت:کدومگوری بودی؟؟ ...
چهار شنبه 14 آبان 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان برزخ اما ...

رمان آسمان مشکی

رمان اگر چه اجبار بود

رمان افسانه و واقعیت

رمان آبرویم را پس بده

مشاهده لیست کامل رمان ها
  • یه عاشق
  • دوشنبه 96/10/18

این رمان بهترین رمانیه که من خوندم عالیییییه

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی