دانلود رمان عروسک جون

دانلود رمان عروسک جون

نویسنده: فاطمه ایمانی (لیلین)
خلاصه ای از داستان رمان:
می دونی عروسک جون وقتی دنیات به کوچیکی شهری شه که توش نگاهها همه آشنا اما قلبا نا آشنان، وقتی رویاهات به طرز خنده آوری تو یه حجم سفید پیچیده و میون یه جمع سیاهپوش که چشم دیدنت رو ندارن به خاک سپرده می شه، وقتی آخرش می فهمی همون رویاها فقط یه مشت کابوس بودن، اونجاست که حس میکنی دیگه چیزی برای ازدست دادن نداری و به آخر خط رسیدی اما، من میخوام رو پاهام بمونم. فقط به خاطر تو عروسک جون...
قسمتی از متن رمان:
بادمجون های کبابی رو تو سینی بزرگ کنار دستم چیدم و با گوشه ی دامنِ سارافون نارنجی رنگم که گل های ریزسفید و زرد داشت عرق پشت لب و پیشونیم رو پاک کردم. شرجی هوا این روزا غیر قابل تحمل شده بود و باعث می شد نفس برای کشیدن کم بیارم.
با صدای کشیده شدن دمپایی های مامان رو موزائیک کف حیاط برگشتم و به اون که با چشمایی نیمه باز و چهره ای پکر و خواب آلود به سمتم می اومد، لبخند زدم.
–چرا بیدار شدی مامان؟
عادت داشت بعد از ظهر ها یکی دوساعتی بخوابه.
ـ مگه تو میذاری آدم یه خواب راحت داشته باشه. نگفتم بذار خودم کبابشون می کنم؟
بادمجونی رو، روی شعله جا به جاکردم. کمرم از یه جا نشستن تیر کشید و صورتم یه لحظه از درد جمع شد.
ـ به افشین قول دادم تا شب نشده درستش کنم.
افشین داداشم بود که یه سفره خونه ی سنتی تو مسیر رشت به بندرانزلی داشت و معمولا پنج شنبه، جمعه ها سرش شلوغ بود. دنبال کسی می گشت بتونه یه سری از این کارهای خورده ریز آشپزخونه شو براش روبه راه کنه. وخب یکی از همین خورده ریز ها ده کیلو بادمجان بود که قول داد در ازای درست کردنش مبلغی رو بهم بده و من این روزا بیشتر از همیشه به اون پول احتیاج دارم.
آخه عروسک جون واسه جور شدن هزینه ی دکتر و به دنیا اومدنت این پول لازمه و من نمیخوام برای داشتنش ...
یک شنبه 8 اسفند 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان آسمان مشکی

رمان اگر چه اجبار بود

رمان افسانه و واقعیت

رمان آبرویم را پس بده

رمان عشق اجباری

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی