دانلود رمان چادرت را میبویم

دانلود رمان چادرت را میبویم

نویسنده: moon shin
خلاصه ای از داستان رمان:
سجاد یه پسر ساده ومعتقده، یه پسر معمولی که تو گشت ارشاده، و از نظر خودش هدف والایی داره، نجات زمین از فساد ...
ماجرا از جایی شروع میشه که با رضوانه فراهانی اشنا میشه .رضوانه ای که با تمام زن های خیابونی ودخترهای انچنانی فرق داره . رضوانه نه تنها هفت قلم ارایش نداره، نه تنها مانتوی کوتاه وساپورت به تن نداره، بلکه محجبه است وچادری ..
سجاد ورضوانه هردو مسلمانن، هردو ادمهای خوبی هستن ولی دیدگاهشون زمین تا اسمون متفاوته ، یکی بیش از حد مقید وبسته است ودیگری بیش از حد روشن فکر …
رضوانه وسجاد ما داستان زیبایی دارن ...
پنج شنبه 20 خرداد 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان روستای پر ماجرا

رمان شاه پری حجله

رمان کلید و خنجر

رمان باران

رمان امانت عشق

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی