دانلود رمان فرار بزرگ

دانلود رمان فرار بزرگ

نویسنده: سوزان الیزابت فیلیپس
خلاصه ای از داستان رمان:
دختر خوانده شیطون و بیخیال رئیس جمهور آمریکا، لوسی جورایک، در مراسم عروسی نامزدش را قبل از گفتن بله ترک میکند. انگار دنبال تجربه های تازس، ماجراجویی های کمی عاشقانه، سوار بر ترک موتور، سفر او آغاز میشود.
لوسی هر روز از آرزو های تکراری خود را برای خود بازگو میکند، آرزو های کوچک اما برای او مثل رویا های دست نیافتنی است. آرزو داشتن پدری ساده که هر روز اورا با خود به گردش ببرد و در زمان بیکاری چمن های حیاط را کوتاه کند و با صفت های دوست داشتنی دختر خود را صدا کند. مادری که واقعا مادر باشد و تفریحش مستی نباشد و رابطه با دیگران برایش عادی نباشد ...
قسمتی از متن رمان:
نزدیک منطقه کادیلاک، بزرگراه را ترک کرد و وارد راه فرعی منتهی به شمال غربی میشیگان شد. حدود غروب، او و یک دوجین ماشین دیگر در صف سوار شدن با ماشین هایشان به آخرین کشتی امروز به مقصد جزیره چریتی بودند. جزیره ای که به سختی مکانش را روی نقشه پیدا کرده بود. عضلاتش گرفته بودند، چشمانش از خستگی سرخ شده و احساس خوبش محو شده بود.
کاری که داشت انجام می داد احمقانه بود، اما نگران بود که اگر به دنبالش نمی رفت باقی عمر این سوال برایش بی پاسخ می ماند که چرا با غریبه ای مرموز درون رختخواب رفته است آنهم دو هفته بعد از فرارش از دست مردی که برایش بهترین بود. دنبال یک دلیل کاملاً منطقی برای توجیه این مسافرت نبود، اما این روزها در بهترین حالت روحیش قرار نداشت و این بهترین کاری بود که می توانست انجام دهد.
قایق قدیمی سیاه رنگ با نوار باریک زرد، رنگ شده بود و بوی خفیف سوخت، کپک و طناب از آن به مشام می رسید. تعداد زیادی مسافر همراه او سوار شدند. یکی از آنها، دانشجویی بود که کوله پشتی ای با خود حمل می کرد، با پرسیدن اینکه لوسی کجا به مدرسه می رود خواست سر صحبت را با او باز کند. لوسی به آن پسر گفت که از دانشگاه ممفیس فارغ التحصیل شده و با کوبیدن پاشنه چکمه های سنگینش روی عرشه از او دور شد.
باقی زمان مسافرت را روی عرشه باقیماند و به تماشای جزیره نشست که زیر نور درحال محو شدن ذره ذره پدیدار می شد. شکل جزیره شبیه سگی خوابیده بود. سرش در یک سمت جزیره، لنگرگاه در قسمت شکمش واقع شده و سمت دیگرش ساختمان فانوس دریایی مثل دم سگ سیخ هوا گرفته شده بود. بر طبق اظهارات مجله گردشگری، جزیره پانزده مایل جلوتر در دل دریاچه میشیگان قرار گرفته بود. ده مایل درازا و دو مایل عرض و سیصد نفر جمعیت داشت که در طول تابستان به هزار نفر هم می رسید...
چهار شنبه 11 اسفند 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان آبرویم را پس بده

رمان عشق اجباری

رمان عروسک جون

رمان ویلان

رمان وسوسه

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی