دانلود رمان طلوع از مغرب

دانلود رمان طلوع از مغرب

نویسنده: منا معیری
خلاصه ای از داستان رمان:
یه جائی تو زندگیت مجبور به انتخابی، این انتخاب شاید بهترین نباشه، شاید کامل ترین نباشه، شاید به چشم هیچ کسی عاقلانه نیاد، شاید خودت سالها توش دست و پا بزنی و غرق بشی، این انتخاب می تونه طلوع کردن خورشید از مغرب باشه.
میتونه یه دختر ده ساله و کودکی هاش باشه، می تونه یه مرد باشه که راه به جائی نداره یا مادری باشه که بین بچه هاش مجبور به انتخاب میشه، میتونه سالها تو رو به زنجیری بکشه که نمی بینیش، می تونه دوست داشتنی ترین اتفاق زندگیت باشه، میتونه عطر رزهای سفید باشه و گندمزار طلائی ...
قسمتی از متن رمان:
نگاه کلافه اش از ظرف هاي تلنبار شده ي روي کانتر بالا آمد و رسید روي لکه هاي تیره ي سینک و و بوي متعفن زباله ها. میتوانست ردیف مورچه هائی که از جعبه ي کاهی رنگ پیتزا بیرون می امدند را هم ببیند. دستش را کشید دور لبش، چشم هایش را بست تاشاید کمی آرام شود. کمی آرام شود قبل از آن که دهان را براي کشیدن فریادي بلند باز کند. آمادگی داشت همان لحظه اینکار را انجام دهد.
سنگینی نگاهی را حس کرد خدا خدا کرد خود احمقش نباشد. اصلا و ابدا در شرایطی نبود که حساب بزرگتري و کوچکتري کسی را بکند مخصوصا او چشم که باز کرد نگاهش به دخترک افتاد اسمش را زمزمه کرد آیلین بر خلاف اسم شیک و قشنگش اصلا بچه قشنگی نبود موهایش قرمزي خاصی داشت و مثل این بود که موهاي فردارش را به زحمت با برس باز کرده اند. روي سرش پف کرده بود مثل توله شیري کوچک، چشم هاي درشت و قهوه اي اش معصوم و ترسیده بود ...
پنج شنبه 12 اسفند 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان عشق اجباری

رمان عروسک جون

رمان ویلان

رمان وسوسه

رمان فرار بزرگ

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی